7 Zeytin 1 İncir Şikayet Yorumları


7 zeytin 1 incir şikayet, 7 zeytin 1 incir zayıflama hapı göbek basen bacak eritme 7 zeytin 1 incir yorumları 7zeytin1incir kullanan kullanıcı yorumlar yazıyor.

7 Zeytin 1 incir Kürü Nedir

Üzerlik Otu

Üzerlik diğer ismi nazarotu olan şifalı bir bitkidir. Üzerlik otu, Sedefotugiller familyasından; Afrika, Asya ve Amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen, tek tek beyaz çiçekli, çok dallı bir bitkidir. 35 cm kadar boyunda, çok yıllık, otsu bir step bitkisidir. Çiçekleri yeşilimsi beyaz renktedir. Meyvesi basık küre şeklinde bir kapsüldür. Tohumlarının içeriğinde harmalin, harmin, harmalol, peganin adlı glikozitler ve kırmızı boya maddesi vardır. A vitamini ile C vitamini açısından da zengindir.

Üzerlik Tohumu ve Otu Nasıl Kullanılır

Bitkinin tıbbi amaçla kullanılan kısımları tohumlarıdır. Üzerlik tohumu kurutulduktan sonra kaynamış suda demlenerek çayı hazırlanabileceği gibi kavrulduktan sonra bala karıştırılarak yenebilir ya da suyla birlikte içilir. Üzerlik otu kırmızı boya elde etmek için de kullanılmaktadır. Halk rasında üzerlik otunun sihire ve büyüye karşı faydalı olduğuna inanılır ve nazara karşı üzerlik tohumu yakılarak kullanılır.

Nerede yetişir?

Afrika, Asya ve Amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen, tek tek beyaz çiçekli, çok dallı bir bitkidir.

7 zeytin 1 incir zayıflatır mı göbek basen bacak eritir mi?

Bunu en iyisi sizin yorumlarınız belirleyecektir. Deneyenler bilir.

7 zeytin 1 incir kullanan kullanıcı şikayet yorumları aşağıdadır, dilerseniz sizde bitkisel karışım zayıflama hapı hakkında yorum şikayet yapabilir tarafsız yorumlar okuyabilirsiniz.


1 yorum

  1. Şimdi sipariş verdim. Orjinal faturalı 7 zeytin 1 incir göbek eritmeye yardımcı olduğunu söylediler telefonda müşteri temsilcisi gayet ikna ediciydi. Ürünlerinin arkasında duruyorlar bakalim sonra değişecek mi göreceğiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*