Antitox Damla Şikayet Yorumları


Antitox damla, içerisindeki %100 bitkisel karışım sayesinde antioksidan özellikler göstererek kilo vermenize ve yağ yakmanıza yardımcı takviye gıda ürünüdür. Düzenli kullanımında kilo vermeye yardımcı olur. 1 şişe 30 ml’dir.

Antitox damla, sağlık uzmanı Meltem Açıkel tarafından geliştirilen, içerisinde bitkisel özlerin olduğu, kullanıldığı zaman birkaç saat içerisinde spor ve diyet ile birlikte kullanılırsa vücuttaki toksinlerin dışarıya atılmasını sağlayan bir zayıflama ürünüdür.

Son zamanlarda özellikle Facebook’ta reklamı yapılan antitox damla ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları sayfanın altında bulunan antitox kullanıcı yorumları alanından sorabilirsiniz. Ürünün eczanelerde satıldığını iddia eden kişiler olsa da aslında bu bir pazarlama tekniğinden öteye gitmemektedir. Yani bu zayıflama ürünü eczanelerde satılmamaktadır.

Antitox Damla Yan Etkileri

Antitox damla içeriğindeki maddelere alerjiniz var ise kullanmayınız. Funda suyu, biberiye suyu, zerdeçal suyu, longa, mersin suyu, dereotu suyu, fesleğen suyu, enginar suyu, lahana suyu, kekik suyu, kereviz suyu.

Antitox Damla Nasıl Kullanılır

Hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen Antitox Damlasını günde en fazla iki (2) kez tercihen aç karnına 3-4 damla antitox’u bir bardak suya damlatıp içiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*