Aristo Diyeti Yorumları


Aristo diyeti ile kilo verme zayıflama yöntemi, aristo diyeti nasıl yapılır? Aristo diyeti listesi aşamaları öncesi sonrası şikayet yorumları.

Halen ideal kiloma ulaşamadım diyenler… Verdiği kiloları hızla geri alanlar… O son 3 kilodan bir türlü kurtulamayanlar… Bütün diyet programlarını deneyen ama sonuç alamayanlar… Sürekli aç olanlar, yemeden kilo alanlar! Yıllar geçtikçe hızla kilo alanlar ve neden kilo aldığını bilmeyenler, teselli için sürekli kendini yemekle kandıranlar, masadan hep aç kalkanlar, hızlı kilo vermek isteyenler, kendi sınırlarını çizemeyerek sınırlarını ihlal edenler; Çözüm; Aristo Diyeti.

Vejeteryan filozof aristo’nun ismini taşıyan diyet programında 3 hafta boyunca neredeyse tamamen çiğ sebze, meyve tüketerek ve kozaterapi ile epifiz bezini temizleyerek aç kalmadan, mutsuz olmadan hızlı ve kalıcı kilo vermek mümkündür.

Aristo Diyeti özellikle sebze ve meyve tüketilmesini öneren bir diyet programıdır. Ne yazık ki birden vejeteryan olamıyoruz ama özellikle karbonhidratı çok az alıp proteini düşük alırsak Aristo Diyeti ile 3.haftadan sonra istenilen sonuca ulaşmak mümkün.

Aristo Diyeti 3 bölümden oluşmaktadır :

1.Beslenme Programı: Diyet programını % 80 çiğ sebze ve meyve tüketimini artırarak oluşturuyoruz. 3 hafta boyunca; yumurta, yağı azaltılmış süt, yoğurt, peynir, beyaz et gibi proteinler ve çiğ yeşil sebze, şekeri düşük meyve ( çilek, yeşil elma, ananas) tüketirken, tam buğday ekmeği dahil olmak üzere, ekmek, makarna, pilav tüketmiyoruz. Kısacası gluten yasak. Haftada 2 gün mutlaka sebze ve meyve detoksu ile bağırsakları düzenleniyoruz. Bu program ile haftada 1 beden küçülmek mümkün.

2.Epifiz bezinin yeniden aktivasyonu için özel terapi: Frekans tedavisi ve özel bireysel /grup Kozaterapi ile Epifiz bezini temizleyerek hormonların düzenlenmesini, melatonin, serotonin düzeylerinin dengelenmesini sağlıyoruz.

3.Hormonların düzenlenmesi için özel besinleri tüketmek:
 Aristo diyeti içerisinde haftada 2 gün mutlaka sebze ve meyve detoksu ile bağırsakları düzenleniyoruz. Bunun yanı sıra diyet programı içerisine, hormonların düzenlenmesini sağlayan; deniz yosunu, kara lahana, şalgam yaprağı, hardal otu, kereviz, çin lahanası, badem, vişne, muz, acı biber, börülce gibi özel besinler kullanıyoruz. Programın içinde özel karışımlar ve kızılcık, rezene, anason, sarı kantaron, papatya gibi bitki çaylarına da yer veriyoruz.

Aristo Diyeti ile 3 hafta boyunca çiğ sebze, meyve tüketerek ve özel terapilerle Epifiz bezini temizleyerek, ilaç kullanmadan hormonları düzenlemek ve hızla kilo vermek mümkün.

Aristo Diyeti Yorumları

Aristo diyeti yapan ziyaretçilerimiz aldığı olumlu olumsuz yorumlar şikayetler formu aşağıdadır.

Aristo Diyeti Yapanlar

Aristo diyeti yapanlar diyeti yapıp kilo verenler yorum yapabilirler.

Aristo Diyeti Kitabı

Aristo diyeti kitap yeni yaşam modern, hızlı, kalıcı ve profesyonel diyet sistemi hakkında bilgi alın. Dr. Gönül Ateşsaçan tüm sorularınızı cevaplıyor.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*