Büyük Beden Giymeye Başladım

Kendi beden ölçülerimde giyinemiyorum, göbeğim yüzünden bir beden veya iki beden büyük giyinmeye başladım buda sürekli bol giyinmek demek.

Göbeğim belli olmasın diye bil giysiler tercih edenler artik bilinçsiz beslenmeden dolayı oluşan şişen göbeğinizden kurtulmak istemiyormusunuz. Üstelik yaş ilerledikçe göbeğinizide eritmeniz okadar zorlaşıyor.

Göbeğimi eritmem için ne yapmalıyım?


Öncelikle hareketsiz hayatınızdan vazgeçin. Ofisde çalışanlar, oturarak çalışanlar ve ev hanımları surekli hareketsiz hayatlari ve çalışma bölümleri yüzünden fazla kilo almaya başlar bunun için bol bol hareket etmeli yürüyüş yapmalısınız. Örneğin hava güzel işten çıktınız servistesiniz evinize yakın durağınızda değilde 1 2km uzak da inerek evinize yürüyüş yaparak gidebilirsiniz.

Beslenmeniz dikkat edin özellikle ekmeği hayatınızdan çıkarın. Kahvaltıda bir iki dilim yiyebilirsiniz.

Bu önerilerimiz ile kilo almanızı engelleyebilirsiniz. Ve sırada aldığınız fazla kiloları vermenizde bunun içinde egzersiz öneriyoruz. Göbek bölgeniz için mekik ve vb hareketleri sitemizde bulup örneklerle kolayca yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. Sürekli büyük beden abiye elbise kıyafetler giyiyorum. Göbeğim belli olmasın diye göbekliler için elbiseler almaktan yoruldum bende artik herkez gibi düz karın bölgesine sahip olmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*