Çilek Göbek Eritir Mi?


Çilek göbek eritir mi, çilek kilo aldırır mı, çilek yemek kilo yapar mı, çilek zayıflatır mı çilek yiyerek göbek eritme yöntemleri.

Çilek Zayıflatır Mı?

Çilek içerisinde lif bulunduran her besin gibi tok tutmaya ve sindirimi hızlandırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda içindeki adiponektin ve leptin hormonları sayesinde de yağların yakımını hızlandırır.

  • Çileğin sağladığı en önemli faydalardan biri cilt sağlığıdır. Çileğin içerisindeki C vitamini ve antioksidanlar ciltteki ölü hücrelere, sivilcelere, kabarcıklara ve yağlanmalara son derece iyi gelmektedir.
  • Çilek içindeki C vitamini sayesinde günlük C vitamini ihtiyacınızı tamamiyle karşılamaktadır. Çilek bu içeriği sayesinde enfeksiyon ve virüslere karşı son derece etkilidir.
  • İspanya’da yapılan bir araştırmaya katılan 23 insan üzerinde yapılan incelemeler sonucunda çileğin kolesterolü %9 oranında düşürdüğü saptanmıştır.
  • Çilek içindeki antioksidanlar sayesinde vücudu hastalıklara karşı korur, alzheimer riskini azaltır ve vücuttaki zararlı maddeleri dışarı atar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*