Colslim Şikayet Yorumları


Colslim şikayet yorumları, Colslim nedir yan etkileri varmıdır? Col slim kullananlar, colslim yorum şikayetleri.

Colslim, kilo verme amaçlı enerjisi (kalorisi) kısıtlanmış bir toz gıdadır. Colslim, içeriğindeki zengin Biyoaktif Kolajen Peptitler, protein, lif, bitkisel yağlar, vitamin ve mineraller ile hem zayıflamanıza yardımcı olur hem de fit kalmanızı sağlar. Vanilya ve çikolata seçenekleri olan Colslim, yağsız süt ile karıştırılarak tüketilir.

Bir porsiyon Colslim, içerisindeki 23 g protein, 5 g prebiyotik lif, 1 g CLA, 24 vitamin ve mineraller sayesinde bir öğünde ihtiyacınız olan tüm besin değerlerini size sunar. Colslim, pratik hazırlanışı ile günlük beslenme programınıza ihtiyacınız olan besin değerlerini kolayca eklemeniz için oldukça uygun bir alternatiftir.

Colslim içeriğindeki kolajen ile kas oluşumunu destekler. Kilo vermeyi ve kilosunu korumayı amaçlayan herkes tüketebilir.

Colslim diyet içeceği kullananlar yorumları ile ürünü satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Resmi sitesinde Yan etkileri hakkında bir bilgiye ulaşamadık.


2 yorum

  1. Colslim yorumları fazla yok. Colslim kullanan kullanıcılar yorum yapabilirmisiniz. Yan etkileri var mı var ise nelerdir? Birde nasıl nereden satın alabilirim.

  2. Colslim zayıflatıyor mu deneyen var mı arkadaşlar orjinal nasıl nereden satın alabilirim. 85 kiloyum aşırı derece göbek ve basenlerim var teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*