Doctor Mito Şikayet Yorumları


Doctor mito şikayet yorumları, doctormito tox balance energy yorum şikayetleri.

Doctor mito

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, aminoasit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlerdir. Doctormito ürünleri de takviye edici gıda grubuna girmektedir. Doctor mito İlaç değildir. Ürünlerimiz takviye edici gıda kategorisine girmektedir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Doctor mito şikayet yorumları

Ziyaretçilerimiz tarafından tarafsız gerçek şikayet yorumları aşağıda yer almaktadır. Dilerseniz sizde doctor mito ürünleri hakkında yorum ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.


1 yorum

  1. 1 haftadır doctor mito kullanıyorum gayet memnunum ne yesem artik çabuk eritiyorum hazımsızlık yok denecek kadar az. Ekmeği kestim yemiyorum. Doctor mito zayıflama hapı yan etkileri hiç olmadı. Tavsiye ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*