Doctor Mito Şikayet Yorumları

Doctor mito şikayet yorumları, doctormito tox balance energy yorum şikayetleri.

Doctor mito

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, aminoasit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlerdir. Doctormito ürünleri de takviye edici gıda grubuna girmektedir. Doctor mito İlaç değildir. Ürünlerimiz takviye edici gıda kategorisine girmektedir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.


Doctor mito şikayet yorumları

Ziyaretçilerimiz tarafından tarafsız gerçek şikayet yorumları aşağıda yer almaktadır. Dilerseniz sizde doctor mito ürünleri hakkında yorum ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

3 yorum

  1. Doctor mito ürünlerini nereden satın alabilirim. Arkadaşım kullanmış memnun kalmış banada tavsiye etti internetten araştırmak istedim. Güvenilir orjinal resmi doctor mito sitesi yazarmısınız.

  2. 26 Yaşındayım 97 kiloyum zayıflamak istiyorum internette gezinirken reklamlarda gördüm doctor mito ürününü kullananlar var mı? Yan etkisi nedir? Ona göre doctormito sipariş vericem. Zayıflama hapı hiç denemedim doctor mito diyet ile beraber mi yapmalıyım. Dr mito balance berberis vulgaris ismi böylede geçiyor.

  3. Doctor mito yan etkileri var mı doctor mito yan etkisi nelerdir bilen var ise yazabilir mi hiç yan etkiler hakki da kimse bir şey yazmamış. Ona gore sipariş vericem.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*