Elma Göbek Yaparmı


Elma göbek yaparmı, elma göbek eritirmi, elma göbek nasıl eritir, elma yemek göbek yağını eritirmi, yeşil elma göbek eritirmi, kırmızı elma göbek yaparmı.

Elma göbek yapmaz aksine göbek eritmeye yardımcıdır.

Yeşil elma, pektin içeriği sayesinde hücrelerinizin absorbe ettiği yağ miktarını azaltır. Pektin ayrıca tokluk sağlar, göbek yağları ile bağlantılı olan metabolik sendromu önlemeye yardımcı olur. Yemekten kısa süre önce yeşil elma tüketmeniz iştahınızı kapatır, yediklerinizin yağa dönüşmesini engeller.

Enerji yoğunluğu düşük gıda, besinlerin gram başına içerdiği kalori miktarının düşük olması demektir. “Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics” tıp dergisinde 2012 Mayıs ayında yayımlanan makaleye göre, enerji yoğunluğu düşük gıdalardan oluşan bir beslenme programı kilo kontrolüne yardımcı oluyor. Enerji yoğunluğu düşük olan gıdalarla beslenmek, zayıflamanızda etkilidir çünkü bu yiyecekler tokluk hissi verirler ve böylece daha fazla yemek yemenize gerek kalmaz. Yeşil elmanın enerji yoğunluğu düşüktür, bu durum da onu zayıflamak için ideal bir gıda yapar.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*