Esteworld Zayıflama Merkezi


Esteworld zayıflama merkezinde bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, vücut şekillendirme, CACİ QUANTUM,   ULTRASHAPE, VELASHAPE, AQUASHAPE ve ENDERMOLAB LPG uygulamaları yapılmaktadır. 

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Zayıflama kararı alarak bu yönde adım atmak, insanın beden ve ruh sağlığı için alacağı en önemli adımlardan birisidir. Zayıf kalmak birçok sağlık sorununu engeller, kişinin estetik açıdan iyi hissetmesini sağlar, öz güvenini arttırır ve hareket etmesini kolaylaştırır. 

SELÜLİT TEDAVİSİ

Selülit; kilo ölçütü olmaksızın zayıf ya da kilolu tüm bireylerde görülebilen bir sorundur. Portakal kabuğu görünümüne sahip olan selülit, hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenme sonucunda oluşur. Selülit tedavisi farklı yöntem ve cihazlarla yapılabilir.

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Body Contouring yani vücut şekillendirme, bireyin vücut algısında mutsuzluk duyduğu şeklin düzeltilmesidir. Gerçekte arzu edilen, kadınlarda bozulan feminen konturların yerine konması yani bozulmuş kadın figürünün yeniden oluşturulmasıdır.

CACİ QUANTUM

Conture programı sayesinde gevşemiş kaslara lifting uygulayarak güç kazandırılır ve bu sayede göğüs, kalça, iç bacak, karın gibi bölgelerde oluşan sarkmaları toparlamaya yardımcı olunur.

ULTRASHAPE

Ultrashape, hedeflenen bölgede ani, seçici ve kalıcı olarak yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olurken kan damarlarına, sinirlere ya da deriye zarar vermeyen bir tedavi yöntemidir.

VELASHAPE

Velashape içinde Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi 4 farklı sistemi barındıran FDA onaylı bir cihazdır. Kızılötesi ışık, dokuyu 5 mm derinliğine kadar ısıtır. Vakum özelliği ise dolaşımı arttırarak ısının etkisini yükseltir.

AQUASHAPE

“Ameliyatsız liposuction” olarak da adlandırabileceğimiz, genel anestezi gerektirmeyen bir vücut şekillendirme ve zayıflama yöntemidir. Uygulama 2 aşamadan oluşur:

ENDERMOLAB LPG

Sıkı bir diyet ve yoğun egzersizlere rağmen, vücudun bazı bölümleri yağ kitlelerinin yakımında zorlanır. Lipomasaj uygulaması uzun sürede giderilemeyen ve yakılması zor olan yağların yakılmasına katkıda bulunmaktadır.


Esteworld iletişim adresleri

Naci Kasım Cad. No:7 Bahçelievler, İstanbul

0212 555 80 90

Esteworld şikayet yorumları aşağıdadır, sizde yorum yapmak isterseniz formu kullanabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*