Fitoks Şikayet Yorumları

Shiffa home fitoks kapsül şikayet yorumları kullananlar yorum şikayet yeşil çay extresi içeren aksu vital takviye edici gıda.

SAĞLIKSIZ BESLENMENİN SONUCUNDA KİLOMU ALIYORSUNUZ?

Bu durumdan kurtulmada en doğal destek ise bitki ve bitkisel ürünlerdir. 
Bu nedende Shiffa Home, sağlıklı ürün gamına yenilikleri ekleyerek, Fitoks yeşil çay ektreli kapsülü üretti. Ürünün içerisinde bulunan çay ve yeşil çay ekstersi, guarana thoumu, üzüm çekirdeği ekstresi, zencefil, dereotu, kafein ve bromelain ile özel formüle dilmiştir. Ayrıca içerisinde bulunan krom, normal makro besin öğeleri metabolizmaya katkıda bulunur.

Kullanımı: 11 yaş ve üstü yetişkinler için günde 2`defa 1`er kasül alınmalıdır.

Uyarı: tansiyon hastalarına ve hamilelere önerilmemektedir.

YAĞ YAKIMI VE KİLO KONTROLÜ İÇİN HANGİ BİTKİLER KULLANILABİLİR?

Yağ yakım da önemli bir etkisi olan yeşil çay yaprağı yapısında bulunan polifenoller ve kafein sebebi ile termojenik özellik gösteren bir maddedir. Fareler üzeinde yapılan çalışmalarda özellikle karaciyerde yağ yakıcı özellik gösterdiği ve kilo vermede yardımcı olduğu tespit edilmiştir.kilo kontrolü için üzüm çekirdeği ekstesi ise, içinde bulunan doğal bir polifenol olan resveratrol maddesi obeziteye karşı koruyucu etkisi olduğu çeşitli bilimsel çalışmalarla desteklenmektedir. Guarana tohumu kısa sürede kilo vermede etkinliği olduğu konusunda bilimsel çalışmalar mevcuttur. Yapılan çalışmada 8 hafta süreyle guarana desteği alan kişilerde daha hızlı ve daha sağlıklı kilo verdiği tespit edilmiştir. Aynı zamanda guarana tohumu enerji metabolizmasını da desteklemektedir.

Genellikle kışın soğuk algınlığına karşı tüketilen önemli bir bitki ise zencefil kökü ekstresidir. Şişman fareler üzerinde yapılan deneysel çalışmalarda, diyet sırasında zencefil ekstresi verilen farelerde metabolik bir koruma sağladığı tespit edilmiştir.
Halk arasında sıklıkla tüketilen ve zayıflamaya etki eden diğer bir bitki ise dereotu tohumudur. Dereotu tohumunun antihiperlipid yani kolesterol düşürücü etkisi olduğu, özellikle zayıflama diyetleri sırasında destek olarak alınmasının karaciyerdeki lipid peroksidasyonunu düşürdüğü testpit edilmiştir.

Ananas özütü olarak da adlandırılan ve proteolitik(protein sindirimi) enzim olan bromelain, diyet sırasında alındığında gastrointestinal sistemin çalışmasını desteklemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*