Göbek Çevresini Eriten Kür


Nasıl kilo verdim?

Göbek eritmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eğer yaza daha zayıf girmek istiyor ya da göbek bölgenizden şikayetçiyseniz sizin için mükemmel bir kür tarifi paylaşıyoruz. Üstelik bu karışımda yer alan tüm malzemeler günlük hayatınızda kullandığınız malzemelerden oluşuyor. Soda ayran limon kürü, etkisini çok kısa sürede ve etkili şekilde gösteriyor. 2 hafta boyunca düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde itenmeyen kilolarınızdan ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız mümkün. Bunların yanında bu karışım metabolizmanızın hızlanmasını da yardımı oluyor. Peki bu kadar kısa zamanda yağlarımızı nasıl yakarız? Bu kür gerçekten işe yarıyor mu ve nasıl hazırlanıyor? İşte sodalı limonlu ayran kürünün tarifi.

Malzemeler:

-3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
-1 şişe maden suyu
-1/2 limonun suyu

Karışım nasıl hazırlanır?

Yarım limonun suyunu yoğurdun üzerine ekleyin. Ardından yavaş bir şekilde maden suyunuzu karışıma ekleyin ve ortaya harika bir ayran çıksın. Maden suyunu yavaşça eklemek, aşırı derecede köpürüp taşmasını engellemenizi sağlayacaktır.

Soda ayran limon kürünün uygulanışı:

Hazırladığınız kürü kahvaltıdan ve gece yatmadan yarım saat önce içebilirsiniz. Bu kürün yanında diyet programı ya da düzenli spor yaparsanız etkisini daha hızlı alabilirsiniz. Düzenli olarak tüketmeniz göbek yağlarınızın erimesine yardımcı olacaktır.

Soda ayran limon kürünün diğer faydaları

-Maden suyu tam anlamı ile mineral deposudur ve hazmı kolaylaştırdığı gibi metabolizmanızın hızlanmasına destek olur. Böylece daha hızlı
kilo verirsiniz.

-Yoğurt ise tok tutucu özelliği sayesininde erken acıkmanızın önüne geçecektir.

-Limon, harika bir enerği kaynağı olduğundan vücudun çeşitli bölgelerinde toplanmış yağların
parçalanmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yağlanmayı önleyecek ve yağ yakımına yardımcı olacaktır.

Soda ayran limon kürü gerçekten işe yarıyor mu?

Bu karışım sindirim sisteminizin rahatlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Limon ve maden suyu, metabolizma hızının yanında bağışıklık sisteminizin güçlenmesinde oldukça etkilidir. Kilo verme açısından son derece faydalı olan bu üçlünün birleşimi ile göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu kürün yanında mutlaka düzenli beslenmeli ve egzersi yapmalısınız ki, kürün etkisini en iyi şekilde görün. Diyabet, tansiyon, insülin direnci gibi sürekli tekrar eden bir hastalığınız varsa küre başlamadan önce mutlaka doktorunuza başvurmayı unutmayın.

Nasıl kilo verdim?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*