Göbek Eriten İçecekler


Göbek eriten içecekler nelerdir? Göbek eritmek için hangi içecekleri içmeliyim. Evde kolayca yapabileceğiniz Göbek eritmeye yardımcı 6 içecek.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kışın kazakların altında saklanan göbekler kendini belli etmeye başladı. Diyetler ve egzersizleri düz bir karın için yardım ederken içeceğimiz 5 içecek bizi göbek yağlarımızdan kurtarıyor. İşte o içecekler…

Süt

Geçmişte güzellik banyolarına konu olan sütün çok etkili bir özelliği vardır. Bu da metabolizma hızını artırmasıdır.
Süt, bu yeni keşfedilen faydasıyla, bölgesel yağ yakımı konusunda etkiliolduğunu gösteriyor.
Sütün metabolizmanızın hızını artırdığı pek bilinmez.
Süt kalsiyum yönünden zengindir, bu durum özellikle karın bölgesinndeki yağ hücrelerini yok ederek göbeğinizi kısa sürede eritebilirsiniz.


SU – AROMALI SU
Su tüketiminin sağlık ve kilo vermek açısından faydalarını hepimiz biliyoruz. Su içme alışkanığını bir türlü edinemiyorsanız suyunuzun içine taze nane, greyfurt, portakal ve limon gibi kalorisi düşük olan sebze ve meyvelerle aroma katın.

GREYFURT SUYU
İçerdiği C vitaminleri sayesinde bağışıklığımızı kuvvetlendiren greyfurt kilo vermemiz ve göbek yağlarmızdan kurtulmamız için de fayda sağlıyor. Doygunluk hissi veren greyfurt metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakma sürecini hızlandırıyor.


NANE ÇAYI
Rahatlatıcı ve yenileyici özellikleriyle tüketilen nane çayının göbek düzleştirici etkisi vardır. Vücuda giren yağlı yiyeceklerin sindirilmesine ve şişkinlik sorununuzun ortadan kalkmasına yardımcı olan nane çayını hergün tüketin. 

YEŞİL ÇAY 
Uzmanlar tarafından sağlığımız üzerinde onlarca etkisi kanıtlanan yeşil çay içindeki kateşin ve antioksidanlar sayesinde karın bölgemizdeki yağlardan kurtulmaya yardımcı oluyor. 

SICAK ÇİKOLATA 
Ne kadar şaşırtıcı olsa da bitter çikolata da zayıflamaya yardımcı oluyor. Değişik bir içecek alternatifi olarak bitter çikolatadan, sıcak çikolata yapın ve kahvaltınızda tüketin. İştahınızın kapandığını göreceksiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*