Göbek Eritme Bandı


Nasıl kilo verdim?

Göbek eriten bant göbek eritme bandı kolay zahmetsizce göbekteki yağları yakmaya yardımcı bir ürün olarak bir çok isim de internet ortamında ve eczanelerde satılmaktadır. 

Göbek eritme bandı fiyatı

Fiyatı değişmekte olup ortalama 30 ile 100 TL arasında satılmaktadır. Satin almayı düşünürseniz orjinal ürün almaya dikkat ediniz. 

Zayıflama bandı kullanan kullanıcı şikayet yorumları

Sizlerden gelen tarafsız gerçek yorumlarla işe yarayıp yaramadığına siz karar vermelisiniz. Bizim önerdiğimiz şuanlık göbek eritici bant yoktur. İleride belki size önerebiliriz. 

Göben eriten bant nasıl kullanılıyor?

Göbek eritme bandının içerisinde 30 adet bant bulunur ve 1 ay kullanımlık içindir. Göbek Eritme Bandının ambalajı açınız ve göbek eritme bandını göbeğin üstüne gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırınız 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakınız.Göbek Eritme Bandını 12 saat sonra çıkarınız ve bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız. Günde bir adetten fazl yapıştırmayınız. Etkili Bir Sonuç alabilmek için en az 1-2 ay kullanılması önerilmektedir.

Göbek eritme bandının gece kullanılmasının sebebi şu şekilde açıklanıyor, uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak göbek eritme bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engellemeye yardımcı olur.

Göbek eritme bantları zararı var mı?

Tamamen doğal içeriği ile göbek eritme bandının insan sağlığı için herhangi bir zararı yoktur, ancak kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle eğer bant ciltte alerjik bir durum oluşturmuş ise kullanımı bırakıp doktora başvurunuz. Göbek eritme bandının dış ambalajı açıp hava almaya maruz bırakmayınız. Göbek eritme bandını 14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmiyor. Göbek eritme bandını adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız şeklinde açıklanıyor.

Göbek eritme bandı nasıl kullanılır, göbek eritme bandı işe yarıyor mu, zayiflama bandı satın al gibi sorularınıza cevaplar vermeye çalıştık. 

Nasıl kilo verdim?

1 yorum

  1. Spor yapmadan diyetsiz uyuyarak kolayca zayıflamak istiyorum sizce bant işe yarar mı kullananlar kullanıcı yorumları yazabilirler mi göbek eritme bandı ucuzda en azından denemek istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*