Göbek Eritme Bandı

Göbek eriten bant göbek eritme bandı kolay zahmetsizce göbekteki yağları yakmaya yardımcı bir ürün olarak bir çok isim de internet ortamında ve eczanelerde satılmaktadır. 

Göbek eritme bandı fiyatı

Fiyatı değişmekte olup ortalama 30 ile 100 TL arasında satılmaktadır. Satin almayı düşünürseniz orjinal ürün almaya dikkat ediniz. 


Zayıflama bandı kullanan kullanıcı şikayet yorumları

Sizlerden gelen tarafsız gerçek yorumlarla işe yarayıp yaramadığına siz karar vermelisiniz. Bizim önerdiğimiz şuanlık göbek eritici bant yoktur. İleride belki size önerebiliriz. 

Göben eriten bant nasıl kullanılıyor?

Göbek eritme bandının içerisinde 30 adet bant bulunur ve 1 ay kullanımlık içindir. Göbek Eritme Bandının ambalajı açınız ve göbek eritme bandını göbeğin üstüne gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırınız 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakınız.Göbek Eritme Bandını 12 saat sonra çıkarınız ve bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız. Günde bir adetten fazl yapıştırmayınız. Etkili Bir Sonuç alabilmek için en az 1-2 ay kullanılması önerilmektedir.

Göbek eritme bandının gece kullanılmasının sebebi şu şekilde açıklanıyor, uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak göbek eritme bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engellemeye yardımcı olur.

Göbek eritme bantları zararı var mı?

Tamamen doğal içeriği ile göbek eritme bandının insan sağlığı için herhangi bir zararı yoktur, ancak kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle eğer bant ciltte alerjik bir durum oluşturmuş ise kullanımı bırakıp doktora başvurunuz. Göbek eritme bandının dış ambalajı açıp hava almaya maruz bırakmayınız. Göbek eritme bandını 14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmiyor. Göbek eritme bandını adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız şeklinde açıklanıyor.

Göbek eritme bandı nasıl kullanılır, göbek eritme bandı işe yarıyor mu, zayiflama bandı satın al gibi sorularınıza cevaplar vermeye çalıştık. 


11 yorum

  1. İlk defa duyuyorum bi bant nasıl göbek eritir ki deneyen varmı göbek eritme bandını hiç yorum da yok ilk ben yaptım piyasaya biraz bakdım bayada satılıyor internet üzerinden 50tlye kadar var.

  2. Bayanlar içinde internette slim patch titreşimli göbek bandı gördüm denemek istiyorum ama işe yararmi bilemedim. Göbek çevresi ve yağlanmayı önlüyormuş gece uyumadan önce kullanmamızı öneriyorlar. Sipariş vericem 1 hafta kullanıp sonucu tekrar buraya yazarım.

  3. Karın mide eritmek için göbeğe yapıştırılan göbek eritici bantların faydasını gören var mı işe yarıyor mu arkadaşlar deneyen zayıflayan varsa iyi veya kötü yorumunu yaparsa sevinirim. Umarım herkez istediği ideal kiloya kavuşur.

  4. İnternet üzerinden satılan karın eriten bantlar kosmo slim, dermo slim göbek bandı, depy zayıflama bandı, wonder patch basen ve göbek bandı, slim patch diyet bandı, biorel nanomanyetik kilo verme bandı, nano slim zayıflatıcı inceltici bant göbek vücut yağ yakma özelliğinde olan bantlardır. Zahmetsiz diyetsiz egzersiz yapmadan kolay zayıflama vaad eden ürünler listesidir.

  5. Sanki biraz da psikolojik göbek eritmeye yarıyor gibi. Bir haberde okumuştum bayan avrupada midesine kelepçe taktırmak istiyormuş hastaneye gitmis ameliyat olmuş midesine kelepçe takılmış denmiş ama takılmamış kadın bir kaç ayda zayıflamaya başlamış buda bu misal bi bant ne yaparda vücutu zayıflatır ki.

  6. Göbek eritmem için gobek eritme bandi kullanan var mi arkadaslar googlede buldum cok ucuza satılıyor ama bana göbeğe yapistirarak zayiflatan bisey pek inandirici gelmedi

  7. Göbek bandı kullananlar varmı işe yarıyor mu nerede satılır fiyatları nedir bilen varsa cevaplayabilirmi. Bölgesel zayıflama bandı faydasıni gören yazarsa sevinirim.

  8. Banada mantıksız geliyor ama arkadaşım denedi faydasını gördüğünü soyledi. Diyetsiz egzersiz spor yapmadan göbek eritmek istiyorum. Bende sipariş vericem ama orjinal göbek bandı satılan yer bulamadım tavsiye edebileceğiniz yer olursa yazarmısınız buraya.

  9. Dermo slim göbek bandı var bölgesel zayıflama için set halinde satılıyor eczamarket sitesinde. Orjinal üründür tavsiye ederim elif diyetsiz zahmtsiz egzersiz hareketleri yapmadan gece uyumadan önce göbeğe yapıştırarak göbekten kilo vermenize yariyor.

  10. Göbek eritme bandı ile zayıflayanlar kimler arkadaşlar uyuyarak göbek eritmek çok kolay geliyo ama psikolojik olduğuna inanıyorum. Diyet zayıflama aleti ve benzeri kilo verdirici göbek küçültücü basen bel boyun gibi zor olan bölgelere de işe yarar mi veya kullanılıyor mu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*