Göbek Eritme Hareketleri


Göbek eritmek için sizlere en doğru sağlıklı göbek eritme hareketleri hazırladık. Göbek eritici resimli video spor hareketleri ile alt ve üst göbek bölgenizi inceltmek karın germek için bu hareketleri evde kolayca yapabilirsiniz.

Başlamadan 15 dakika önce performansını artırmak için bir fincan kahve içebilirsin. Kafein, vücudunun ihtiyaç duyduğu uyarıcı etkiyi verecek ve yağ yakmana yardımcı olacaktır.

Eğer, hayatında ilk kez egzersiz yapıyorsan, vücudunun güçlenmesi için ona zaman tanımalısın. Ancak, bu boş duracağın anlamına gelmiyor! İlk gün, 10 tekrardan oluşan bir set yaparsın, sonraki günlerde tekrar ve set sayısını artırırsın ve gün geçtikte kuvvetin yükselecektir.

Bayan göbek eritme hareketleri

Erkek göbek eritme egzersizleri


Resimli anlatım 1 haftada, 1 ayda basit evde yağ yakıcı kilo verdiren göbek eriten hareket ile göbek bölgenizden sarkmaları ve fazla kilolarınızı yakabilirsiniz.

Yukarıdaki göbek eriten egzersizler ile evde kolayca düzenli olarak yaparak karın bölgenizi inceltebilirsiniz. Karın inceltme hareketlerini diyet ve göbek kürleri ile desteklerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.


2 yorum

  1. Düzenli olarak yapıyorum resimli göbek eritme hareketlerini evde 15 dakikamı ayırıp aksatmadan yapmaya çalışıyorum. Tavsiye ederim yavaş yavaş sıkılaşmaya başladım sayılır.

  2. Evde bahçede kolayca göbek eritme hareketlerini yapıyorum. Hem dinç tutuyor halsizliği önlüyor hemde göbeğimi sıkılaştırıyor. Hareketleri 3 tekrar 10 tane yarım saatimi ayırıp yapıyorum. Resimlerdeki gibi doğru yapmaya çalışıyorum. Yine yazıcam ne kadar etki ettiğini 1 ayda bakalım kaç kilo verdirecek.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*