Göbek Eritme Hareketleri

Göbek eritmek için sizlere en doğru sağlıklı göbek eritme hareketleri hazırladık. Göbek eritici resimli video spor hareketleri ile alt ve üst göbek bölgenizi inceltmek karın germek için bu hareketleri evde kolayca yapabilirsiniz.

Başlamadan 15 dakika önce performansını artırmak için bir fincan kahve içebilirsin. Kafein, vücudunun ihtiyaç duyduğu uyarıcı etkiyi verecek ve yağ yakmana yardımcı olacaktır.

Eğer, hayatında ilk kez egzersiz yapıyorsan, vücudunun güçlenmesi için ona zaman tanımalısın. Ancak, bu boş duracağın anlamına gelmiyor! İlk gün, 10 tekrardan oluşan bir set yaparsın, sonraki günlerde tekrar ve set sayısını artırırsın ve gün geçtikte kuvvetin yükselecektir.


Bayan göbek eritme hareketleri

Erkek göbek eritme egzersizleri


Resimli anlatım 1 haftada, 1 ayda basit evde yağ yakıcı kilo verdiren göbek eriten hareket ile göbek bölgenizden sarkmaları ve fazla kilolarınızı yakabilirsiniz.

Yukarıdaki göbek eriten egzersizler ile evde kolayca düzenli olarak yaparak karın bölgenizi inceltebilirsiniz. Karın inceltme hareketlerini diyet ve göbek kürleri ile desteklerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

11 yorum

  1. Doğum sonrası göbek ve sarkık bar karnımda. Bayanlar için olan göbek eritici hareketleri her sabahmı yapmalıyım. Diyetisyen arkadaşımdan diyet aldim sizin diyetede benziyor bakalim sonucu yazarım buraya.

  2. Arkadaşlar ben izmir de kendi yerinde fitness hocalığı yapıyorum bu hareketleri iki günde 20 dakikanızı ayırarak evde kendinize program yapıp düzenli yapmaya çalışın hem kilo vermenize faydalı hem de sabah yaparsanız gün boyu zinde ve dinç kalıyorsunuz. 2 hafta sonra er gün yapmaya çalışın 1 ayda sonuç alabilirsiniz.

  3. Resimli spor hareketlerini ne kadar süre yapicam birde evde veya ofisde gun içerisinde istediğimiz saat de yapabilirmiyiz kac günde göbeğim erir

  4. Ben hergün alt ve üst göbek eritmek için spor harekerleri yapıyorum yavaş yavaş göbeğimdeki yağları eritmeye başladım. Evde ve bahçede birkaç hareketi sürekli 50 şer kez yapiyorum. Masa başı çalışan birisiyim vakit buldukça yemekten sonra ve molalardada ofisde yapmaya çalışıyorum. Herkeze bu şekilde hareketleri yapmayı tavsiye ederim 3 haftada sonuç almaya başladığınızı göreceksiniz.

  5. Göbek eritme hareketleri duyunca hep aklıma en başta göbeği çalıştıran mekik hareketi gelir ve saten diğer göbek eritmek için yapılan hareketlerde göbeği çalıştırır. Sadece sırt üstü yatarak göbeği çalıştırmak yetmez. Üst göbek eritme hareketleri, alt göbek eritme hareketleri, yan göbek eritme hareketleri gibi göbeğin 3 bölgesinide çalıştırmaya yarayan hareket yapmalıyız.

  6. Bölgesel zayıflama olarak göbek en başta geliyor yaşım 27 98 kilodayim 2 haftalık jimnastik hareketleri yapıyorum her sabah koşuyorum ekmeğide kestim. Birde sizin verdiğiniz resimdeki hareketleri yapmaya çalışıyorum. Tavsiye edebileceğiniz göbek eritebilen spor aleti varmıdır?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*