Göbek Küçültmek İçin Tavsiyeler

Göbek eritmek için tavsiyeler. Göbek küçültücü diyet listesi, göbek küçültme ameliyatı ve hareketler ile göbek bölgenizi küçülterek karın bölgenizi zayıflatabilirsiniz.

Malzemeler

  1. Yarım adet limonun suyu
  2. 1 çay kaşığı pul biber
  3. 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

Hazırlanışı; Yoğurt kürü için gerekli olan malzemeleri uygun büyüklükte bir kase içinde karıştırın. Malzemelerin hepsi karıştıktan sonra gerekli olduğunda tüketebilirsiniz. Yoğurt kürünü göbek eritmek için uyguyabilirsiniz. Bu kürü geceleri yatmadan 3 saat önce tüketebilirsiniz. Kürü tükettikten sonra daha iyi etki almak için kesinlikle başka bir gıda almayın. Yatana kadar küçük yudumlar ile 4-5 bardak sade su tüketebilirsiniz, ancak başka bir içecek de tüketmeyin. Bu kürü en az 2 hafta uygulamanız gerekir. Haftanın sadece 2 günü uygulanan yoğurt kürü ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

Yoğurt kürü içerisinde pul biber bulunması nedeniyle mide ve bağırsak problemi olanların, midesinde ekşime, yanma ağrı sorunu yaşayanların bu kürü yapması önerilmez. Bu kür basur gibi hastalığı olanlara da dokunabilir. Bunların dışında emziren annelere ve hamilelere de yoğurt kürü dahil hiç bir zayıflama kürünü önermiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*