Göbek Şekillendirme


Göbek yağlanması sarkma hareketsiz kalmaktan kötü beslenmekten dolayı bay bayan herkezin sorunu olmaya başladı. Bölgesel zayıflama tam da odaklanacağınız yer olmalı unutmayın en zor eriyen şekil alan bölge göbek bölgesidir. Bunun için lazer lipoliz, estetik, yağ aldırma ve karın germe gibi maliyeti yüksek bir çok tıp teknoloji aletleri yöntemleride mevcuttur.

Göbek Nasıl Şekillendirilir

Göbek egzersiz iyi beslenme ve yağ yakıcı besinler alarak istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Protein tokluk hissini %60 oranında uzatarak günde ortalama 441 kalori daha az alınmasını sağlar ve metabolizmayı hızlandırarak günde 80-100 kalori daha fazla yakılmasını sağlar(

Göbek yağlarını eritmek istiyorsanız karbonhidrat ağırlıklı beslenme yerine daha çok protein içeren bir beslenme programına geçmelisiniz. Protein ağırlıklı beslenmenin kilo vermeyi sağlamasının yanında göbek yağlarını erittiği yönünde bazı araştırma sonuçları da bulunmaktadır. Kaliteli protein kaynakları olarak bilenen doğal yumurtayı, balık, deniz ürünleri, az yağlı kırmızı et, kümes hayvanları ve süt ürünlerini daha fazla tüketerek göbeğinizi eritebilirsiniz. Tabii bu beslenme şeklini sürekli uygulamak koşuluyla.

Göbek Şekillendirici Hareketler

Sizler için evde yapabileceğiniz hem göbek eritici hem de göbek karın şekillendiren bir kaç tane kolay hareketler seçtik.

Göbek Şekillendirici Korse

Uzmanların belirttiğine göre, günlük düzenli olarak korse kullanmanın zayıflatma etkisi vardır. Zayıflatıcı, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı korselerin en dikkat edilmesi gereken yöne düzenli kullanmaktır.
Günde birkaç saat kullanılan korsenin birkaç hafta içinde beden ölçüsünde fark edilir bir değişiklik yarattığının altı çizilmektedir.

Zayıflatıcı korse modelleri arasında parafinli korse, erkek korse, medikal korse çelik korse, slim’n lift supreme korse, hamilelik sonrası korse gibi çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle bel bölgesindeki göbek ve karın yağlarını yok ederek bölgesel zayıflama sağlar.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*