Guarana Krem Şikayet Yorumları


Guarana göbek eritme kremi kullananlar, guarana şikayet yorumları, guarana krem işe yarıyormu faydaları kimler guarana krem ile göbek eritti kilo verdi zayıflatır mı?

Göbek eritmek için internet üzerinden satılan guarana krem göbek basen ve bel bölgenize gece yatmadan önce sürülerek kullanılan göbek eritici krem dir.

Guarana göbek eritme kremi, Türkiye’nin ilk eczanesinin sahibi olan Eczacı Mehmet Müderrisoğlu tarafından kurulan AR-GE laboratuvarında eczacılardan oluşan bir ekip ile birlikte geliştirilmiştir. Guarana Krem erkek ve bayanların yapılarına uygunluk gösterecek şekilde iki ayrı formül olarak hazırlandı. Kullanım kolaylığı bakımından evde tek başınıza kimseden yardım almadan uygulayabilirsiniz.

Guarana göbek eritici krem içeriği

Carnitine, Guarana Ekstrakt, Capsicum Oloeresin, Coleus Forskohlii

içeriyor.

Sürüldüğü bölgede inceltme ve sıkılaştırma özelliğine sahip olduğu idda edilmektedir. Guarana göbek eritme kremi deneyen ziyaretçilerimiz aldığı sonucu diğer ziyaretçilerle yorum yaparak paylaşabilirler.


2 yorum

  1. 80 kiloda bir bayanım ne yaptıysam kilo veremedim. Ta ki guarana inceltici zayıflatıcı krem satın alana denk. Hem spor yapıyorum hemde guarana kremi düzenli vücuduma sürüyorum güzelce yediriyorum. Tavsiye ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*