Herbalife Yan Etkisi

Herbalife şirketi şuan 93 ülkede satılmaktadır. Ürünler; dünya sağlık örgü ve girdiği ülkelerin ilgili bakanlıkları tarafında onaylandıktan sonra satışa sunulduğunu zaten bilmektesiniz. Herbalife ürünleri imalatında ve geliştirilmesinde çalışan bir doktor aynı zamanda Nobel ödülü sahibidir. İlgiçtir ki, bu doktor Nobel ödülü aldığı projeyi herbalife’a sunmuştur. Herbalife danışma kurulunda çalışan Doktorlar; Prof.Dr Davit Heber, Prof.Dr. Luis ignaro, Dr Luici Graton, Prof.Dr Banu çaycı vs. buradan ismini hatırlayamadığım bir çok Dr bulunmaktadır.

Herbalife ürünleri içeriğine de biraz değinmek istiyorum; herbalife ürünleri içerisinde makro,mikro besinler ve bitkisel lif gibi faydalı besinler bulundurmaktadır. İç beslenme ürünleri dediğimiz ürünler ağız yolu ile alınmaktadır.

Birde herbalife ürünleri arasında kendi alanında önde olan dış beslenme ürünleri bulunmaktadır. Dış beslenme ürünler dışarıdan sürülerek cildi beslemektedir. Herbalife ürünleri tamamen beslenme ürünleridir . Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılamazÇünkü ilaç değildir. Ürünler çok özel tarlalarda doğal bir şekilde yetiştirilmektedir. herbalife bir çok bilim adamını bir araya getirerek ürünleri geliştirip sürekli incelme ar-ge çalışması yapmaktadırlar.


Herbalife ürünleri üretiminde ve geliştirilmesinde yer alan doktorla herkesten çok ürünleri kullanmaktadırlar.

Tüm dünyada 75 milyon kayıtlı müşterisi olan bu şirket her sabah tem ürünü olan formül1 bir milyonunu üzerinde tüketilmektedir. Bir şirket hakkında bilgi araştırması yaparken bir takım somut verilere bakılması gerektiği kanaatindeyim buradan yazdıklarım belgeli ve somut verilerdir. Amerika kalp vakfı onayını alan bu harika ürünleri son olarak Türk kalp vakfı onayını almıştır. Herbalife Zararları veya yan etikleri adı altında ve çeşitli dini ve siyası görüşlere sığınarak bir takım karalamalar yapan insanların rakip firma sahipleri olduğunu sitelerini ayrıntılı incelediğinizde anlarsınız. Herbalife su bazlı bir ürün olduğundan dolayı Karaciğer rahatsızlığı bulunan kişilere tavsiye edilmemektedir.( Herbalife ürünleriyle birlikte günlük minimum 3 lt su tüketilmesini öneriyoruz, ürünler su bazlı olduğu için yani su da çözüldüğü ve sonuç daha iyi olacağı için bol su öneriyoruz. ) Şeker hastalığı olanlarda ise öğünler hastalığa göre ayarlanabilir.

Son olarak bu ürünler ile elde ettiğim sonucumu sizler ile paylaşmak istiyorum;

9 yılı aşkın bir süredir ben bu ürünleri aralıksız olarak kullanıyorum sağlıklı beslenme için kullanıyorum. Dönem dönem herbalife kilo aşağı kontrol programını da uyguluyorum. Doğumdan sonra 5 ayda 21 kilo aşağı kontrol ettim. Türkiye de bulunan tüm herbalife ürünleri kullanıyorum. Herbalife yan etkileri olsaydı 9 yıldan beri kullanan birisinde gözükürdü değilimi? Sinema sanatçısı Salih güney 30 yıl ürün bu ürünler Türkiye’de yok iken Amerika’da tanışmış. 30 yıldır bu ürünleri sağlıklı beslenme için kullanıyor. İnternette Salih güneyin herbalife hikâyesine inceleyebilirsiniz.

Sanırım, bu gerçekleri okuduktan sonra Herbalife yan etkisi hakkında aklınızdan herhangi soru işareti kalmamıştır.

Herbalife Yan Etkileri

  • Herbalife pek çok yan etki ve zararı olduğu tespit edilmiştir.
  • Mide sorunları(bulantı, kusma, mide yanması), ishal, böbrek taşı oluşumu, ağız kuruluğu, kızarma, terleme, titreme, yüksek tansiyon gibi pek çok rahatsızlığı meydana getirmektedir.
  • Genel olarak bilinen yan etkisi, ruhsal ve sinirsel bozukluklara yol açmaktadır. Bu da beraberinde yan etkileri uyku problemi getirmektedir.
  • Yani hem beden hem de ruhsal sağlığa zarar vermektedir.
  • Kullanılması esnasında iştahı kapattığı görülürken ürünün kullanılmasına devam edilmemesi halinde iştah hızla açılıp verilen kiloların geri alındığı da gözlemlenmiştir.

Sizde herbalife kullanıp değişik belirtiler gördüyseniz yaşadıysanız yorum yazarak paylaşabilirsiniz.


1 yorum

  1. Ben herbalife yan etkileri görmedim. Spor yapıyorum düzenli olarak herbalife ile de destekliyorum. 31 yaşındayım 89 kilodaydım şuan 78 kilolardayım. Herbalife içeriğindeki maddeleri araştırıp alerjiniz size yaramıyor ise kullanmamaya çalışın. Bir çok araştırma yapmama rağmen bende bulamadım herhangi bir yan etkisini. Yaşamış olduğunuz yan etkiler var ise yorum yapın arkadaşlar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*