Herbalife Yan Etkisi


Nasıl kilo verdim?
Herbalife yan etkilerini sizler için sıraladık. Sizde yaşadığınız gerçek yan etkileri paylaşabilirsiniz.
  • Herbalife pek çok yan etki ve zararı olduğu tespit edilmiştir.
  • Mide sorunları(bulantı, kusma, mide yanması), ishal, böbrek taşı oluşumu, ağız kuruluğu, kızarma, terleme, titreme, yüksek tansiyon gibi pek çok rahatsızlığı meydana getirmektedir.
  • Genel olarak bilinen yan etkisi, ruhsal ve sinirsel bozukluklara yol açmaktadır. Bu da beraberinde yan etkileri uyku problemi getirmektedir.
  • Yani hem beden hem de ruhsal sağlığa zarar vermektedir.
  • Kullanılması esnasında iştahı kapattığı görülürken ürünün kullanılmasına devam edilmemesi halinde iştah hızla açılıp verilen kiloların geri alındığı da gözlemlenmiştir.
Sizde herbalife kullanıp değişik belirtiler gördüyseniz yaşadıysanız yorum yazarak paylaşabilirsiniz. Herbalife çok popüler zayıflama ürünüdür.
Nasıl kilo verdim?

3 yorum

  1. Herbalife yan etkileri nelerdir? Herbalife almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım. Zararları var mı? Zararı yan etkisi nedir ne yapar bilindik zayıflama ürünleri gibi zararı nasıl anlaşılır?

  2. Herbalife gerçekten yan etkisi bunlar mı ben 1 aydır kullanıyorum satın almadan önce çok araştırdım internet üzerinden bayilik alan orjinal ürün satan resmi bakanlık onaylı vergi levhası bulunan yerden sipariş verdim üstelik kampanyalı 3 kutu aldım. Herbalife yan etkileri nelerdir diye çok arattım ama hiçbir yorum şikayet göremedim. Buradan almanızı tavsiye ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*