Hindiba Kahvesi Yan Etkisi

İsminden de anlaşılacağı gibi, karahindiba çayı, yararlı bileşenleri serbest bırakmak için sıcak sudaki karahindiba kökleri, yaprakları veya çiçekleri ile yapılmaktadır.

Bitkinin hangi bölümünü kullandığınıza bağlı olarak çayın lezzet ve besin değerinin de değişeceğini bilmelisiniz. Örneğin karahindiba kökü, karaciğer rahatsızlıklarını tedavi etmek için iyiyken, yapraklar böbrekler için mükemmeldir ve çiçekler de lezzet ve başka faydalar sunmaktadır.

Hindiba kahvesi yan etkileri nelerdir, Hindiba kahvesi yan etkisi var mı


Hindiba Otu’nun zararları ve yan etkileri hakkında konuşmak için kanıtlanmış bir bilimsel sonuç yoktur. Bilinen herhangi bir zararı ve yan etkisi yoktur. Yine de alerjik reaksiyon görüyorsanız kullanımı hemen kesin. Kullanmaya başlamadan önce doktor tavsiyesi almanız tavsiye edilir.


1 yorum

  1. Hindiba kahvesi Zararları ve hindiba yan etkisi yok bende hiçbir hindiba kahvesi yan etkileri olmadı. Tabiki insandan insana değişebilir deneyip görebilirsiniz. Hindiba kahvesi kendi satış yaptığı bayi sitesindende herhangi bir zararı veya yan etkisi hakkında bir bilgi yazmıyordu. Ben memnunum herkezede öneririm.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*