Hindiba Kahvesi Yan Etkisi


İsminden de anlaşılacağı gibi, karahindiba çayı, yararlı bileşenleri serbest bırakmak için sıcak sudaki karahindiba kökleri, yaprakları veya çiçekleri ile yapılmaktadır.

Bitkinin hangi bölümünü kullandığınıza bağlı olarak çayın lezzet ve besin değerinin de değişeceğini bilmelisiniz. Örneğin karahindiba kökü, karaciğer rahatsızlıklarını tedavi etmek için iyiyken, yapraklar böbrekler için mükemmeldir ve çiçekler de lezzet ve başka faydalar sunmaktadır.

Hindiba kahvesi yan etkileri nelerdir, Hindiba kahvesi yan etkisi var mı

Hindiba Otu’nun zararları ve yan etkileri hakkında konuşmak için kanıtlanmış bir bilimsel sonuç yoktur. Bilinen herhangi bir zararı ve yan etkisi yoktur. Yine de alerjik reaksiyon görüyorsanız kullanımı hemen kesin. Kullanmaya başlamadan önce doktor tavsiyesi almanız tavsiye edilir.


2 yorum

  1. Hindiba kahvesi yan etkileri gören yaşayan var mı? Daha önce bir kahve denemiştim baş ağrısı ve mide bulantısı yapıyor du istahtanda kesiyordu yemek yiyemiyordum.

  2. Ben 1 aydır düzenli içiyorum hindiba kahvesini herhangi bir yat etkisini göremedim. Çok iyi geldi bana saten satın almadan önce hindiba kahvesi yan etkileri var mı yok mu çok araştırmıştım. Herkeze tavsiye ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*