ID-ALG Şikayet Yorumları


Nasıl kilo verdim?
ID-ALG satın almadan önce olumlu olumsuz iyi kötü idalg ID-ALG kullanan deneyenler şikayet yorumları oku öyle karar ver.

ID-ALG ™ Nedir?

Üç güçlü bitki formülü (kahverengi deniz yosunu, üzüm çekirdeği özü, yeşil çay özü ) kullanarak metabolizmanızı “hızlandırmanıza” yardımcı olacak birinci sınıf bir –termojenik- diyet takviyesidir.

Bu ürünün esas özelliği, diğer diyet ürünlerinden tamamen farklı kılan şey, benzersiz bir kombinasyona sahip olmasıdır. Her ne kadar içeriğinde yeşil çay olsa da, bu diyet takviyesinin gücü, diğerlerinde bulunan acai, garcinia cambogia, guarana veya Afrika mango gibi popüler meyve özleri veya uyarıcılardan değil, içerdiği deniz yosunu özütünden kaynaklanmaktadır.

Ürünün sağladığı yararlardan bazıları:

Vücudun metabolik ve enerji seviyelerini artırmaya yardımcıdır.

Premium termojenik formül -yağ yakımına yardımcı güçlü etki- özelliği.

ID-alg, inatçı vücut yağları için formüle edilmiştir; sonuç, 24 saat boyunca yağ yakımı. 

Kilo kontrolünüzü, kilo vermenizi destekleyecek doğal antioksidanlar sağlaması.

Besinlerin bağırsaklardan alımını iyileştirme özelliğine sahip olması.

  • ID-ALG ™, orijinal deniz yosununda bulunan ve vücut için elzem mikro besin spektrumunun, iyot dahil, birçoğunu içerir ve sağlar.”
  • “ID-ALG ™, idalg doğal olarak, enerji metabolizması(termojenez ve yağ yakımında) önemli bir rol oynadığı bilinen, iyotlu mineraller ve eser elementler de içermektedir.”
  • “ID-ALG ™, sağlık ve canlılığı korurken, vücut ağırlığını doğal olarak kontrol etmeye yardımcı olur.”
  • “ID-ALG ™, diyet yönetimine, veya fonksiyonel yiyecek ve içeceklere, kilo yönetimini ve refahı destekleme için -doğal bir bileşen- olarak eklenebilir.”
  • “ID-ALG ™, doğadaki Kahverengi Deniz Yosun özütü içerir. Süper besin olarak kabul edilir; içeriğinde, daha iyi bir yaşam kalitesi sağlayan – üstün besin özellikleri olan- maddeler vardır. Tüm bu özellikler, yağların ve karbonhidratların emiliminin azaltılması -kilo yönetimi- ile ilgili planınızın veya sağlık rutininizin bir parçası olabilir.”
  • “ID-ALG ™, yediğimiz karbonhidrat ve yağları emme ve sindirmekten sorumlu üçlü sindirim enzimleri “α-amilaz, glukosidaz ve lipaz” üzerinde düzenleyici etkisi vardır. Yani, bu enzimlerin faaliyetini “engeller”, yediğimiz karbonhidrat ve yağları, sindirilemez yağlara dönüştürür.”
Nasıl kilo verdim?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*