Julife Şikayet Yorumları

Julife resmi sitesinde, 1 günlük detoks paketleri, 2 günlük detoks paketleri, 2 günlük diyet paketi, çocuklar içinde 2 günlük diyet paketi ve 2 günlük vegan paketleri online eve adrese teslim satış yapılmaktadır.

Julife

Yılların tecrübe ve bilgi birikimiyle, ekibim ile ben sizlerin hedefinize ulaşabilmeniz için en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Etkisi kanıtlanmış detoks ürünlerimiz size sağlıklı yaşamın kapılarını açıyor.

Detoks

Vücudunuzun sağlıksız beslenmesi, düzensiz beslenme, alkol, sigara, hava kirliliği, içtiğiniz sağlıksız içecekler vücudunuzda ödem, yağ ve toksinlerin birikmesine neden olur bu durum sizi olumsuz etkiler, stres, uyku düzensizliği, şişkinlik, kilo alma ve halsizlik yapar. Detoks programı yaptığınızda vücudunuzun gerekli olan besin ve mineralleri alarak alkali dengenizi düzenlersiniz. Böylelikle hücreleriniz yenilenir, bağışıklık sisteminiz kuvvetlenir, sindirim sisteminiz kuvvetlenir ve metabolizmanız hızlanır. Vücudunuzdan toksinleri atar, ödem ve yağ atar böylelikle kendinizi tazelenmiş ve varsa fazla kilolarınızı verdiğinizi fark edip hafiflediğinizi his edersiniz.

Coldpress

Coldpress makinaların en kalitelileri Amerika’dadır ve bizde Amerika’dan getirdiğimiz coldpress makinası diğer slow juicer makinalar ile kıyaslanmaz çünkü tonlarca basınç ile meyve sebzenin tek seferde tüm vitamin ve minerallerini alarak posasından ayırır. Bu işlem Coldpress adı verilen makine ile ancak mümkündür. Resimde gördüğünüz gibi hidrolik presleme ile sadece meyve sebzenin suyunu çıkarmaktadır. Böylece tüm içeceklerimiz 72 saat boyunca tazeliklerini, vitamin ve minerallerini korurlar.

Detoks yapınca zayıflatmıyım, detoks göbek eritir mi ?

Detoks sıvı beslenme programıyla zayıflamak isteyenler çok fazla çünkü sağlıklı beslenerek kilo vermeyi hedeflediklerinden bu şekilde sadece sebze meyve ile toksinlerden ödemlerden ve yağlardan arınmak mümkün. Çünkü düşük kalorili olan ürünler ortalama bir insan vücudunun alması gereken günlük kalori miktarından daha az ve metabolizmanızın çok hızlı çalışması sık sık tuvalete giderek ödem ve yağ atmanızdan kurtulmanızı sağlar.

Detoks kaç kilo verdirir

Tabi bu sizin kaç günlük paketi ne sıklıkla kullandığınıza bağlıdır. Boy, kilo, yağ ve ödemlerinizin vücudunuzda ne kadar olduğuna ve metabolizmanızın nasıl çalıştığına bağlı olarak kullandığınız kaç günlük detoks paketi ise ona göre 100 gram ile 4 kiloya kadar vermeniz mümkündür.

Julife detoks yan etkileri

Detoks yan etkileri hakkında web sitesinde pek bilgiye rastlamadık. En iyi sizin yorumlarınız karar verebilir yan etkisi olup olmadığına.

Julife iletişim bilgileri

Barbaros Mah. Sütçüyolu         Cad. No: 51/B Ataşehir/İstanbul

Julife detoks ürünleri hakkında şikayet ve yorumlar deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*