Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatı fazla yağlanma ve aşırı göbek kilosu olanların tercih ettiği karın gerdirme ameliyatı ile çözüme kavuşabiliyorlar.

Abdominoplasti yada karın germe ameliyatı, karın duvarındaki fazla yağ ve derinin çıkarılarak ve karın duvarındaki gevşemiş kasların sıkılaştırılarak karın duvarının yeniden gençleştirilip şekillendirilmesidir. Bu ameliyatla karnın gevşek, yağ dokusu artmış ve şiş görünümü giderilmekte, yeniden düz ve ince görünümünü kazanması sağlanmakta ve ayrıca bel inceltilmektedir. Benzer şekilde karın duvarı kaslarının orta hatta birbirinden ayrılmasıyla ortaya çıkan diyastaz adı verilen durum da bu ameliyatla onarılabilmektedir.

Abdominoplasti amaliyatında mevcut olan yağlanmanın, sarkmanın ve cildin esnekliğinin durumuna bağlı olarak klasik abdominoplasti, miniabdominoplasti ve marriage abdominoplasti gibi başlıca 3 değişik değişik yöntem uygulanabilmektedir.

Karın germe ameliyatı yapan devlet hastaneleri, karın germe ameliyatı nı devlet karşılıyor mu?

Muayene sırasında fonksiyonel bir bozukluk arz ettiği, keyfi olmadığı ve sağlığı etkileyen sebeplerden ötürü düzeltilmesi gerektiğinin belgelendiği durumlarda, estetik ameliyatları devlet karşılıyor. Bunun için sgk doktor muayenesi olmanız gerekiyor.

Karın germe ameliyatı fiyatı, karın gerdirme ameliyatları fiyatları

Fiyat bilgisi gittiğiniz uzman ve estetik merkezlerine bağlı değişik fiyatlar çıkabiliyor. Soruya en güzel cevap araştırıp iyi bir estetik zayılama merkezi uzmanından randevu alarak muayene olup fiyat almalısınız.

Karın germe ameliyatı şikayet yorumları, karın germe ameliyatı olanlar işe yarıyor mu?

Karın germe operasyonu geçiren ziyaretçilerimiz ameliyat öncesi ve sonrası yaşadıklarını yorum ve şikayetleri olumlu olumsuz yorum formu aracılığıyla burada paylaşabilirler böylece ameliyat geçirmek isteyen diğer ziyaretçilerimize faydalı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*