Kiana Bölgesel İncelme

Kiana bölgesel incelme yöntemleri, kiana güzellik ve zayıflama merkezi şikayet yorumları kiana zayıflama göbek eritme estetik ameliyatları.

Hareketsiz yaşam ve yanlış beslenme sonucu karın, yan, basen ve bacaklarda oluşan inatçı yağların ve selülitlerin kavitasyon uygulaması ile incelme işlemidir.

Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. 


Kavitasyon Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Kavitasyonda sonraki seanslar haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam edebilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

Kiana kavitasyon yöntemi ile zayıflama göbek eritme yağ aldırma yöntemleri bulunmaktadır. İstanbul mecidiyeköy ve beylikdüzünde adreslari bulunmaktadır. Kavitasyon yöntemi ile yağ aldırma fiyati isteyebilirsiniz.

1 yorum

  1. Kiana şikayet yorumları var mı. Kiana güzellik merkezine yakın oturuyorum. Yorum ve şikayetleri varmıdır diye ufak bir araştırma yapmak istedim. Kianadan memnun kalan olumlu olumsuz müşteri yorumlarını yazabilirler mi kiana fiyatları nasıl teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*