Lipogel Şikayet Yorumları


Nasıl kilo verdim?

Lipogel krem içerisinde tamamen doğal etken maddeler bulunmaktadır.Bitki özlerinden elde edilen içeriği sayesinde oldukça doğal etkiler meydana getirmektedir.Yağ atımını deri üzerinden gerçekleştirmektedir. İçerisinde bulunan aktif tanecikler deriye temas halinde direk olarak en derinlere kadar nüfuz eder ve bu sayede yağ atımı başlar. Bölgesel incelme konusunda oldukça başarılı olan bu mucizevi krem, 12 saat boyunca etkisini kaybetmeden yağ atımına devam eder. Herhangi bir diyete, spora gerek kalmadan sadece bu krem ile bölgesel olarak incelebilirsiniz. Bu doğal içerikli jeli vücudunuzun tam olarak 6 bölgesi için uygulayabilirsiniz. Bölgesel incelme denince akla gelen karın bölgesinin yanında aynı zaman yüz, kol, bacak, basen ve göğüs bölgesinde etkili olarak kullanabilirsiniz. Bir kutusu 150 ml’dir.

Lipo gel yan etkileri

Lipo gel yan etkisi içindekilere maddelere karşı alerjiniz var ise yapabilir. Lipogel krem içerisinde; water, dipropylene glycol, glycerin triethanolamine, carbomer extract, focus vesiculosus extract, garcibia cambogia extract, l-carnitine, capsicum annuum fruit extract, sodium hydroxide, tocopherol acetat, polysorbate-80 bulunmaktadır.

Lipogel nasıl kullanılır lipo gel zayıflama kremi

Kullanılacak bölgenin öncesinde su ile güzelce temizlenmesine dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda ürün kullanıldıktan sonra yağ atımı deri üzerinden gerçekleşeceği için açık renkli kıyafetler giyilmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü yağ atımı esnasında lekelere sebep olabilmektedir. Ayrıca gündüz ve gece kullanımı olarak 2 kez kullanılabilir.

Nasıl kilo verdim?

4 yorum

  1. Lipogel kullanan olarak tavsiye ederim herkeze. Lipogel göbek eritme kremi spor ile yapıldığında yağ yakıcı özelliği ile fazla yağları yakmaya yardımcı oluyor. Lipogel jel krem eczanelerde satılmıyor. Lipogel kullanıcı yorumları başka yorumlarda olursa güzel olur.

  2. Lipogel yorumlar için araştırma yapıyordum. Satın almayı düşünüyorum malum corona yüzünden herkez evdeve kilo almaya başladık. Sporada başladım. Lipogel yan etkileri var mı deneyen kullanan yorumları eksik etmesin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*