Lipomagnet Şikayet Yorumları

Bitkisel içeriğe sahip, suda çözülebilen, kullanımı kolay Efervesan Tab. ile kilonuzu kontrol altına almanızı engellerken, kilo vermeniz noktasında sizlere yardımcı olacak bir ürün olarak 2016 yılında karşımıza çıkmıştır. 1 set 10 günlük kullanıma tabii olduğundan 10 days olarak da isimlendirilen ürün içerisinde 20 adet Tab. vardır.

Bitkisel içerikli ürünleri kullanarak zayıflamayı düşünen kişiler bilinçsiz kullanıma ya da yanıltıcı reklamlardan etkilenerek büyük beklenti içerisine girmektedirler. Bu noktada ürünü 1-2 hafta kullanıp sonuç bekleyenler, doğal olarak bir sonuca ulaşamayınca zayıflama ürünleri hakkında olumsuz düşüncelere kapılıp şikayetçi oluyorlar. Kişinin bünyesine ve metabolizmasına göre bu tür ürünlerde tam etki görebilmeniz için Lipo magnet ya da benzeri ürünleri 3 hafta ile 5 hafta arasında düzenli şekilde kullanılması gerekir. Yani 1 kutu alıp sonuç beklemek imkansıza yakın bir durumdur.

Lipo Magnet Yan Etkileri

Sodyum bikarbonat, kitosan, guarana, Vitamin C, yeşil çay, çilek aroması, sodyum sakkarin. Lipomagnet formülü doğal maddelerden oluşmaktadır, herhangi bir kimyasal madde barındırmamaktadır. Alerjiniz var ise bu maddelere kesinlikle kullanmayınız.

Lipomagnet nasıl kullanılır

Lipomagnet sabah ve akşam yemeklerden 30 dakika kadar önce 250 ml bir bardak su içerisinde tamamen çözündükten sonra tüketilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*