Mor Çay Chang-Shu Şikayet Yorumları


Nasıl kilo verdim?

MOR ÇAY NEDİR?

Mor çay içerisinde çeşitli bitkiler barındırmaktadır. Bu bitkilerin ortak özelliği metabolizmayı hızlandırmak ve ödem atmaktır. Düzenli bir şekilde kullandığınızda kilo verebilirsiniz. 1 paket içerisinde 20 adet süzen poşet bulunmaktadır. Her süzen poşet tek kullanımlıktır. Uzak doğuda keşfedilip tüm dünyaya yayılması ile kilo vermede oldukça önemli bir araç olmuştur. Mor çay demlendirilip içildiğinde çok güçlü bir yağ yakıcıya dönüşür ve vücutta birikmiş yağları hızla eritmeye yardımcı olur.

MOR ÇAY İÇERİĞİ

Mor çay, karahindibağ kökü, tarçın, zencefil, avakado yaprağı, barut ağacı, mate yaprağı, kiraz sapı, spirulina. 

MOR ÇAY KULLANIMI

Mor çay kullanım talimatları oldukça basittir. Ürünlerin ambalajlarında kullanım talimatları ve saklama koşulları mevcuttur. Henüz ürüne ulaşamamış kişiler içinse şöyle anlatabilir. Gün de 2 kere, genelde sabah ve akşam 12 saat ara ile kullanılması önemli bir unsurdur. Aç iken bir fincan tüketmeniz yeterli olacaktır. 1 paket içerisinde 20 adet çay poşeti bulunur bunlar demlik çay poşetidir ve 10 günlük kullanım sağlar.

Mor Çay Yan Etkileri

Chang Shu Mor Çay, düzenli kullanım ile dört haftada vücudun ihtiyacı olan eksik kalmış vitamin, protein ve mineralleri tamamlayıcı etkisine destek olan bitkilerin karışımından oluşan bir çaydır. Bu sayede toksinleri atmaya yardımcı, ihtiyacımız olan enerjiyi almaya yardımcı, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı, cildimizin yenilenmesine yardımcı olmaya ve yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olur.

Nasıl kilo verdim?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*