Onda Soğuk Dalga Terapisi

Onda soğuk dalga terapisi ile her seansta 1 beden incelebilirsiniz. Soğuk dalga terapisi ile bölgesel zayıflama garantili kesin sonuç.

Soğuk Dalga Terapisi (Coolwaves), Deka Lazer tarafından keşfedilen yeni bir tedavi yöntemidir. 1998 yılında lazer lipoliz teknolojisini ve 2009 yılında lazerle genital estetik uygulamalarını sektöre kazandıran DEKA, yeni bir teknoloji ile oyunun kurallarını değiştirmeyi hedeflemektedir. Artık tıpta birçok alanda kullanılan mikrodalga enerjisi ilk kez estetik amaçlarla kullanılıyor. Onda, dünyada özel mikrodalgaları kullanıp selektif olarak yağ hücrelerini hedef alarak onları güvenli ve ameliyatsız olarak küçültebilen tek sistemdir. Patentli başlıkları sayesinde deriye temas eden soğutma ünitesi hastaya masaj hissi vermektedir. Ağrısız olan bu uygulamada hedef nokta sadece iki dakika içinde 50-55°C arası sıcaklığa ulaşmaktadır ve bu sayede seanslar çok kısadır, sonuç etkileyicidir.

Onda Mikrodalga Terapisi endikasyonları şunlardır:

  • Bölgesel yağ fazlalıkları,
  • Gevşeklik ve sarkma,
  • Selülit tedavisi.

Tıpta birçok alanda kullanılan mikrodalga enerjisi ONDA ile ilk kez estetik amaçlarla kullanılmıştır. Onda, dünyada mikrodalgaların estetikte kullanıldığı ilk sistemdir. ONDA, özel mikrodalgaları kullanarak,  selektif olarak yağ hücrelerini hedef alarak onları güvenli ve ameliyatsız olarak küçültebilir. Selülittedavisinde ise sistem adiposelüler arası konnektif septayı hedef alarak başarılı tedaviler sunar. ONDA, FDA onaylıdır.

ONDA, özel patentli başlıkları sayesinde deriye temas eden soğutma ünitesi ile hastaya masaj hissi vermektedir. ONDASoğuk Dalga Terapisi’nde hedef bölge sadece iki dakika içinde 50-55C arası sıcaklığa ulaşmaktadır; bu sayede yağ hücrelerinin zar yapıları bozulmakta ve hücreler küçülmektedir. Bölgesel yağ dokusu azalırken selülitler azalmakta, gevşek doku sıkılaşmakta ve deri kalitesi artmaktadır.

ONDA;

Mikrodalgaların yüksek frekansı ve hızı sayesinde epidermiste büyük ölçüde kayba uğramadan % 80 lere varan oranla cildin alt katmanlarına geçer.

Cilt yüzeyine dağılan % 20 oranındaki mikrodalgalar fibröz septaları kısaltarak selülitleri azaltırken, derin katmanlara inebilen mikrodalgalar bölgesel yağ fazlalıkları olan yerlerde lipoliz yaratarak yağ hücrelerini küçültür.

Sonuç uygulamanın hemen sonrasında görülmekle beraber nihai sonuç için üç hafta beklemek en uygunudur. Mikrodalgaların harap edip lenfatik sisteme attığı yağların sistemden temizlenmesi ve mezodermdeki fibroblast uyarımıyla yeni elastin- kolajen liflerinin oluşumu incelik ve deri sıkılığını arttıracaktır.

ONDA;

Acısız ve ağrısızdır. Hassas kişilerde karıncalanma gibi bir his olabilir.

1 seanslık bir uygulamadır.

Seans süresi 10 dk’dır.

Kızarıklık, ödem ve ciltte tahriş beklenmez.

Onda Soğuk Dalga Terapisi Yaptıranlar Yorumlar Şikayetler Gidenler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*