Online Diyetisyen


Online diyetisyen ile evinizden veya çalıştığınız yerden ayrılmadan online cep telefonu veya bilgisayar aracılığıyla görüntülü veya sesli diyetisyen ile görüşme yaparak destek alabilirsiniz.

Online Diyetisyen

Diyetisyenlerin ücret karşılığında online hizmet verdiği zamana online diyetisyen diyebiliriz. Bulunduğunuz yere yakın diyetisyen olmayabilir veya zayıflama konusunda çok iyi yorumlar almış popüler diyetisyen önerisi almış olabilirsiniz bunun için online internet sitesinden veya telefon aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

Diyetisyen, sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik eğitim ve öğretim programını en az dört yılda tamamlayarak “Beslenme ve Diyetetik Lisans Diploması” alarak “Diyetisyen” unvanını kazanıp; diyetisyenlik mesleğini yapmaya ve uygulamaya hak kazanan profesyonel sağlık personelidir.

Ücretsiz online diyetisyen

Ücretsiz diyetisyen desteği verebilecek diyetisyenler de mevcuttur. Bunun için diyetisyen kampanya takibi yapmanızı öneririz.

Diyetisyen şikayet yorumları, diyetisyen nereye şikayet edilir

Hizmet aldığınız diyetisyen verdiği diyet veya zayıflama önerileri beslenme programları ile kilo vermenize yardımcı olamadıysa veya aldığınız hizmetten memnun değilseniz sağlık bakanlığına veya internet ortamında şikayet yorumu yaparak duyurabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki yorum formunu kullanabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*