Pervin Dinçer Zayıflama Merkezi

Pervin Dinçer zayıflama güzellik merkezi vücut uygulamaları ile bölgesel zayıflama yöntemleri, pervin dinçer şikayet yorumları anlatıyor yayınlıyoruz.

Scizer Sonic, yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrasonla bölgesel incelme ve sıkılaşma

Tüm incelme ve sıkılaşma cihazları aslında aynı spesifik sorun yani bölgesel yağlanmaların giderilmesi için çalışır. Egzersiz ve diyetin çözüm olmadığı, bir takım farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkan bölgesel yağlanmalar en çok kadınların sorunu olsa da günümüzde erkekler de bölgesel fazlalıkları için cihazla incelme ve sıkılaşmayı tercih edebiliyorlar. Karın, sırt, bel çevresi, iç bacak, kalça, love handle ve basenler en çok yağlanmanın olduğu bölgeler. Hepimiz özellikle jean giydiğimizde üzerinden taşan yağlardan nefret ederiz. Scizer Sonic, yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrasonla bölgesel yağlara savaş açan bir cihazlı uygulama.

Scizer Sonic nasıl çalışır?

Scizer Sonic HIFU (High Intensity Focal Ultrasound / Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) ile geliştirilmiş bölgesel incelme, sıkılaşma, beden küçültme ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. Yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrason teknolojisi ile çalışan Scizer Sonic, direkt olarak yağ hücrelerine etki eder ve yağ hücrelerini yüksek ısı yardımıyla patlatır ve anında parçalar. Scizer Sonic, uygulama alanında ısı etkisi yaratırken aynı zamanda da cilt yüzeyini soğutup ısı artışını engelleyerek cildi korur. Bu aynı zamanda uygulamanın acısız ve ağrısız olmasını da sağlayan bir özelliktir. Cilt altındaki yağ hücrelerini seçip hedefleyebilme özelliğine sahip Scizer Sonic, bu sayede diğer dokulara zarar vermez.  Scizer Sonic özellikle bel bölgesinde ve yanlardaki yağlanmalarda kullanılan bir cihazdır.

Scizer Sonic, karın, kol, basen, kalça, sırt simit bölgesi – bel çevresi, diz, iç bacak gibi 2,5 cm yağ kalınlığına sahip her bölgede güvenle uygulanabilir.Uygulamanın ardından parçalanan yağ hücreleri 72 saat içerisinde üriner sistem yardımıyla vücuttan atılır. Ancak uygulama sonrasında parçalanan yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılması için bol su tüketilmesi gerekmektedir. Uygulama sonuçları 10 gün itibariyle net görünmeye başlar ve etkin sonuçları 3 ay içerisinde görülür.

Elektro Masaj Uygulaması

Elektro masaj yapılırken, kaslar çalışır ve yağlar yakımı sağlanır. Yaşlılık izlerinde, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmakta, kasların toparlanmasında kullanılan bir yötemdir. Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaya yardımcı olmaktadır. Vücut şekillendirme ve toparlama, cilde elektro masaj yaparak etkisini gösterir.

  • Vücudun belli bölgelerine yerleşmiş olan yağların yakılmasında, kaslara güç ve elastikiyet kazandıran dejenere olmuş kasların toparlanmasında,
  • Sarkmış ve gevşemiş olan kas dokularının toparlanmasında,
  • Doğum ve Ameliyat sonucunda zayıflayan kasların toparlanmasında,
  • Hareketsizlik sonucu sarkan vücutlarda elektro masaj uygulaması kullanılabilmektedir.

Dondurarak Zayıflama ve Şekillendirme Soğuk Lipoliz…

Soğuk lipoliz bölgesel yağlanma, sadece kadınlarda değil erkeklerde de sıkça karşılaştığımız sağlık açısından olduğu kadar görsel olarak rahatsızlık veren bir problem. Kimi durumlarda kişinin sosyal hayatını etkileyebilecek bölgesel yağlanmalar, kadınlarda basen, göbek, bel, diz içi ve üst kol gibi bölgelerde; erkekler de ise genelde göbek ve bel çevresinde toplanır. Kışın kalın kıyafetler altında saklamaya çalışılan bölgesel yağlar, genelde yaz yaklaşırken bir sorun olarak gün yüzüne çıkar ve çözüm aranmaya başlar.
Yağ hücreleri bütün vücuda dağılmıştır. Sağlık sorunları, yanlış beslenme, hareketsizlik, genetik faktörler kişide var olan yağ hücrelerinin bölgesel olarak genişlemesine, hacminin büyümesine neden olabilir. Spor, egzersiz, uzman gözetiminde yapılan diyetler bile bazen bölgesel yağlanmaya çözüm olmaz. Bu noktada bölgesel yağlardan kurtulmak için alternatif yöntemler, çözümler devreye girer.

Soğuk Lipoliz

Ameliyatlı vücut şekillendirme yöntemlerine alternatif olarak karşımıza çıkan ve kişinin hayatını etkilemeyen, acısız, anestezi gerektirmeyen rahat ve de konforlu yöntemlerden biri de Soğuk Lipoliz’dir. Dondurarak vücut şekillendirme ve zayıflama olarak tanımlayabileceğimiz Soğuk Lipoliz, son dönemde çok revaçta olan, sonuçları da danışanlarımızı mutlu eden bir uygulamadır.

Dondurarak Zayıflama ve Şekillendirme Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz cihazı özel bir başlığa sahiptir. Cildi uygulama esnasında soğuktan koruması için özel bir jel ve sprey uygulama yapılacak bölgeye tatbik edilir, derinin üzerinde ince bir film oluşturulur. Bölgesel yağlanmanın ortadan kaldırılması hedeflenen bölgeye özel başlıklar yerleştirilerek uygulama yapılır. Başlık konulduğu bölgeyi soğutur, herhangi bir acı, ağrı olmadan işlem gerçekleştirilir. Soğuk Lipoliz, 30-60 dakika arasında süren uygulamada, cilt altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kontrollü bir şekilde soğutularak, yağ hücrelerinin küçülme sürecine girmesi sağlanır. Soğuk lipoliz yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerde uygulanır ve etkin sonuç alınır, kişinin günlük hayatına devam edebileceği bir uygulamadır. Soğuk Lipoliz’in en güzel yanı yağları eritirken aynı zamanda sıkılaşma da yapmasıdır, ayrıca selülitli görünümün de düzelmesine yardımcı olur.
Vücudun her bölgesindeki bölgesel yağlanmalar kadın erkek herkes için uygun bir uygulamadır.
Soğuk Lipoliz’de ikinci aşamada ek bir terapi yöntemi ile kan dolaşımı hızlandırılır, yağ hücrelerinin vücuttan su ve ödem atımı ile birlikte uzaklaştırılması sağlanır. Uygulama acısız, ağrısız, doğal görünümlü bir incelme ve aynı anda sıkılaşma sağlar. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin fonksiyonlarının küçülerek geri dönüşümsüz kaybını sağlar.
Soğuk Lipoliz seansları uygulama yapılabilecek her uygulama için 30-60 dakika arasında sürer, kişi uygulama esnasında kitap okuyabilir, TV seyredebilir, müzik dinleyebilir.
Soğuk Lipoliz’de yağ hücrelerinin soğuğa maruz kalması onların sistematik bir şekilde kendi kendilerini yok etmelerini sağlar ve yağ katmanlarında giderek artan bir incelme meydana gelir.
Uygulama sonrasında kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar. İki ile dört ayda uygulamanın net sonuçları görülür.

Lipo Lazer 

Hareketsiz yaşantı, uzun saatler bilgisayar karşısında oturarak çalışmak, sağlıksız beslenme, uykusuz geceler… hepsi üst üste eklenince kadın, erkek gözetmeksizin bölgesel yağlanma sorununu ortaya çıkartıyor. Sadece fizyolojik olarak kadın ve erkekte yağlanmanın görüldüğü bölgelerde farklı oluyor.  Spor yapmak, sağlıklı beslenmek kimi zaman aynada mutsuz eden görüntüyü düzeltmeye, iyileştirmeye yetmeyebiliyor.

Birçok ülkede kullanılmaya başlanan Lipo Lazer, bölgesel incelme ve vücut şekillendirmede bir alternatif olarak danışanlarımıza sunduğumuz etkin sonuç aldığımız uygulamalardan biridir. 

Lipo lazer, vücudun doğal yağ yakma mekanizmasını harekete geçirerek, tek seansta bile santimetre ölçüsünde incelme sağlayan ve yağ hücrelerini eritmek için lazer ile birlikte çalışan yeni bir bölgesel yağ oranının azaltılması, vücut şekillendirme için önerdiğimiz bir uygulamadır. Sistemin ürettiği kırmızı ışık yağ hücrelerinin içine odaklanır ve böylece eritilen yağ vücudun normal yollar ile atılabileceği forma getirilir. Eritilen yağ bundan sonra doğal lenf boşaltması vasıtasıyla bedenden atılır.

Lipo lazer uygulaması ağrısızdır ve cerrahi bir işlem değildir. 

Erkekler ve kadınlarda yalnızca uygulanan birkaç seanstan sonra bel çevresindeki yağlarda, karın bölgesindeki şişkinlikler ve sırtta meydana gelen yükseklikler; bacak, basen bölgelerinde görülen selülit problemlerinde etkili sonuçlar alınmaktadır.

Lipo lazer, bel, kalça, baldır, iç bacak ve hatta yüzde bölgesinde uygulanabilmekte. Bir başka deyişle selülit ve bölgesel yağlanmanın görüldüğü her bölgede güvenle uygulama imkanı vardır. Sistemin verdiği imkanlar ile noktasal (küçük) başlıklar kullanılabildiği gibi geniş alanlı başlıklar da kullanılmaktadır. Bu da farklı bölgelerde, bölgesel çalışmaya olanak tanımaktadır.

Lipo Lazer sistemin avantajları nelerdir?

Sistem tamamıyla non invazivdir yani müdahalesiz, enjeksiyonsuzdur.  Uygulamada hedef alanları önceden kolaylıkla belirlenebilmekte. Uygulama sonrasında kabarma, yaralanma veya çukurlaşma görülmez. İşlem çok kısa sürer sonrasında jel, krem kullanılmasına gerek yoktur, günlük hayata rahatlıkla devam edilir.

Lipo Lazer Nasıl Uygulanır?

Lipo lazer uygulamasından önce kişinin yağ, kas ölçümleri yapılır ve vücudunda ne kadar yağ fazlalığı bulunduğu belirlendikten sonra kişinin beden ölçüleri alınır. Kişiye lazer gözlükleri takıldıktan sonra uygulama yapılacak bölgeye lazer sondaları yerleştirilir. Sondaları sabitlemek için özel bandajlar sondaların üzerine geçirilir. Lenflerin daha kolay çalışabilmesi ve vücuttan yağ atılımın hızlanması için lenf noktalarına (kasıklar veya kol altı) cihaz özel lenf drenaj başlıkları takılır. Aynı anda incelme istenen üç alana uygulama yapılabilmektedir.

Kaç uygulama gereklidir?

Lipo lazer, lazerle uygulanan ve çok etkili vücut şekillendirme ve bölgesel incelme sitemi olduğu için seans süreleri kısadır.  Her bir uygulama seansı yaklaşık 30 dk. sürer. Haftada iki kez olmak üzere üç ya da dört hafta boyunca uygulama yapılır. Hedeflenen üç alanın üzerine 10 dk. boyunca lazer sondaları uygulanır. Tavsiye edilen protokol, birbirini izleyen dört hafta boyunca haftada iki tedavi şeklindedir. İşlem öncesi ve sonrası dikkat edilmesi bol su tüketilmeli ve ağır yağlı yiyeceklerden uzak durulmalıdır.Seanslar düzenli yapılıp, kurullara dikkat edildiği takdirde dört hafta sonunda iki-üç beden incelme görülebilmektedir.

Lipo Lazer tedavisi için ideal adaylar kimlerdir?

Lipo Lazer, kadın-erkek çok farklı beden tiplerinde etkin sonuçlar alınmaktadır.

Forma Plus Nasıl Çalışır?

Forma Plus gelişmiş odaklanmış radyo frekans uygulaması, kolajen üretimini harekete geçiren ve cildi şekillendirmeye imkan veren radyofrekans enerjisi kullanır. Uygulamadan sonra daha vücut sıkılaşır, cilt pürüzsüzleşir ve daha genç bir cilt yapısı elde edilir.  Forma Plus, tüm cilt tipi ve tonlarında uygulanabilen, güvenli bir uygulamadır. Sarkmış bölgelerde, doku eşitsizliğini azaltarak cildi sıkılaştırır.

Vücut için tasarlanan başlığı ile Forma Plus’ın çalışma prensibinde, cildin alt katmanlarındaki kolajen lifleri protokole uygun olarak kontrollü bir şekilde ısıtılır. Böylece cilt altındaki zayıflamış, boyları uzamış ve incelmiş kolajen dokunun yapısı ısıtılarak değiştirilir ve uzun çizgilerin bağı çözülerek kısalmaları sağlanır, kırışıklıkların iyileştirilmesi, derinliğinin azalmasına destek olunur.

Büzülme yanında ısıyı algılayan fibroblast isimli deri altı dokuların üretimini yapan hücreler uyarılır ve zamanla yeni kolajen doku oluşur. Forma Plus gelişmiş vücut şekillendirme odaklı radyofrekans uygulaması sonrasında vücudun uygulama yapılan bölgesi şekillenir, cilt sarkmasından dolayı ortaya çıkan kırışık, katlanmış deri tabaklarında düzelme, sıkılaşma sağlanır ve fit, sıkı bir görünüm, pürüzsüz kıvrımlar oluşur.  Uygulanan sıcaklıktan dolayı uygulama esnasında kişi ciltte gerilme ve sıkılaşma hisseder.

Forma Plus, acısız ve ağrısız bir uygulamadır, iyileşme süreci gerektirmez.

Pervin Dinçer iletişim adresi

BAKIRKÖY

Telefon : 0212 572 20 16 (17)

Adres:İstanbul Cad. Zeytinlik Mah. Halkçı Sk. Marmara Apt. Kat:4 Daire:5
Bakırköy – İstanbul (Carusel Alışveriş Merkezi Ana Kapı Karşısı)

NİŞANTAŞI

Telefon : 0212 296 33 94

Adres Teşvikiye cad. no: 33 Daire:7 – Nişantaşı

Pervin Dinçer şikayet yorumları

Pervin Dinçer güzellik merkezinde zayıflayanlar yorumlar veya olumsuz şikayetler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*