Teff Tohumlu Çay Şikayet Yorumları


Teff tohumlu çay şikayet yorumları, zayıflama çayı teff life slim kullananlar, teff çayı nedir nasıl kullanılır kullananlar şikayetleri ve yorumları.

Teff tohumu, sabah aç karna tüketildiğinde sizi gün boyu tok tutarak, kilo vermenizi vücudunuzdaki yağları yakmanızı hedefliyor. Paketinde 30 poşet çay var ve günde 1 adet kullanmanızı tavsiye ediyorlar 30 gün boyunca bu çayı kullanmak için ödemeniz gereken tutar 149TL, ayrıca kargo bedava olarak adresine teslim ediyorlar.

Ürünün dağıtımına oldukça güzel çalışmış çünkü aktarlardan marketlere, küçük internet sitelerinden büyük internet sitelerine kadar çok rahat her yerde bulmanız mümkün. Kutunun üzerinde üretici firma olarak PLNT Gıda İlaç Kozmetik san. Tic. Ltd. Şti. firması yazıyor ve açık bir şekilde adres bilgilerine de yer verilmiş buda ürünü satın almadan önce güven veriyor.

Ayrıca kutunun üzerinde Hamile bayanların, kalp rahatsızlığı olanların kullanmaması gerektiği ile ilgili yarı notu bulunuyor.

Diğer Adı; Teff Life Slim Karışık Bitki Çayı

Teff tohumlu çay içerisine Bamya çiçeği, Biberiye, Funda, Yeşil kahve, Sandalos sakızı, Kitre, Zamkı, Tarçın, Mate yaprağı, Kuşburnu, Yeşilçay, Kuinoa Tohumu, Chia Tohumu, Barut ağacı kabuğu, Aspir tohumu, Lepidyum, Mac, Kiraz meyve sapı, Limon otu, Açai gibi bitkilerin bulunduğu kutunun üzerinde yazıyor ama tabi gerçekten bu kadar bitki içinde var mı açıkcası emin değiliz.

Teff Tohumlu Çay Teff Life Slim Zararları var mı?

İnternet üzerinde teff tohumunun herhangi bir yan etkisi yada zararı ile karşılaşmadık, üstelik araştırdığımız kadarıyla son zamanların popüler zayıflama çayını kullananlar memnun. En azından tokluk hissi sayesinde kilo verdiklerini söylüyorlar. Buda bu ürün faydalı yapıyor.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*