Termal Korse Göbek Eritir Mi?

Deneyen yapılan test sonuçların da uzmanların belirttiğine göre, günlük düzenli olarak korse kullanmanın göbek eritme etkisi vardır. Zayıflatıcı, göbek sıkılaştırıcı ve toparlayıcı korselerin en dikkat edilmesi gereken yöne düzenli kullanmaktır.
Günde birkaç saat kullanılan korsenin birkaç hafta içinde beden ölçüsünde fark edilir bir değişiklik yarattığının altı çizilmektedir.

Bay bayan tayt termal zayıflatıcı korse modelleri arasında parafinli korse, erkek korse, medikal korse çelik korse, slim’n lift supreme korse, hamilelik sonrası korse gibi çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle bel bölgesindeki göbek ve karın yağlarını yok ederek bölgesel zayıflama sağlar.

Zayıflamak için termal korse nasıl kullanılır? Korse kullanımı ipuçları ve dikkate almanız gerekenler:

Korse konusunda uzman bir antrenör veya sporcuya danışınız.

Mümkünse profesyonel bir korse imalatçısına kendi beden ölçünüzde özel korse hazırlatınız. Boy ve kilonuza uygun olan beden ölçüsünü tercih etmelisiniz

Korse kullanmadan önce doktor tavsiyesi almak ta çok önemlidir.

Terlemeyi ve vücudun nefes almasını engelleyen sentetik materyalden yapılmış olan korseleri kesinlikle kullanmak yasaktır.

1 yorum

  1. Termal korse ile zayıflayan nasıl zayıflıyor? Termal korse nasıl göbek eritir? Bu sorulara cevap bulup öyle satın almayı düşünüyorum. En az 2-3 beden zayıflatabilen termal korse istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*