Ücretli Zayıflama Danışmanlığı Nedir?

Sesli ve görüntülü yazılı zayıflama danışmanlığı almak mı istiyorsunuz. Kilo veremiyor uzman diyetisten desteğiyle zayıflamak göbek eritmek istiyorsanız whatsapp facetime skype gibi uygulamalar aracılığıyla hemen danışmanlık alabilirsiniz. Malesef ücretsiz danışmanlık veren uzman bulamadık.

Ücretli online danışmanlık merkezi zayıflama danışmanlığı ücretleri

Zayıflama ücretleri bulunduğunuz il ve doktora göre değişmektedir. Ortalama aylık 250tl ile 1000 tl arasında değişmektedir.

Peki ne yapıyorlar

randevu tarihinde Dr. Niflioğlu seninle 35 dakika sesli ve görüntülü online görüşme gerçekleştiriyor. (WhatsApp, Facetime, Skype vs. ile)

Size özel beslenme programını sana özel hale getirerek yeniden düzenliyor ve bu programa uyup uymadığını her hafta seninle değerlendiriyor.

sporu hayatının bir parçası haline getirmen! Bu amaçla sana özel seni yormayacak bir aktivite programını yine beraber organize ediyoruz.

Online takip sistemi sayesinde sadece zayıflama ile ilgili değil, sağlığınla ilgili tüm soruları iç hastalıkları uzmanı Dr. Özgür Niflioğlu’na WhatsApp üzerinden bizzat sorabiliyor ve sorularına en geç 24 saat içerisinde yanıt alabiliyorsun.

görüşmede şayet gerekli görürse senden tahlillerini de göndermeni istiyor. Bu durumda eğer insülin direncin, hipotiroidin, vitamin eksikliğin ya da buna benzer herhangi bir metabolik bozukluğun varsa bu konularda da yol gösteriyor.

Evdeki tartın bu iş için yeterli, dilersen sana ömür boyu ailecek kullanabileceğin bir tartı da tavsiye edebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*