XL-S Expert Şikayet Yorumları

En ucuz XL-S Expert Satın almak için yukarıdaki resme tıklayabilir orjinal bandrollü faturalı ve en ucuz indirimli xls expert zayıflama tableti satın alabilirsiniz.

XLs Expert yeni zayıflama tableti bir diğer adıyla gıda takviyesi xl-s expert tablet yan etkileri yorumlar şikayet yorumları kullananlar kullanıcı yorumları gerçek tarafsız olarak yayınlamaktayız. Xls expert tablet faydaları zararları.

XL-S Expert Takviye Edici Gıda 180 Tablet

  • Litramin, bitkisel kaynaklı, patentli bir lif kompleksidir.
  • Renklendirici ve aroma içermez.

KULLANIM TALİMATI

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Günde 3 defa yemeklerden hemen sonra 2 tablet art arda olacak şekilde bol su ile yutulmalıdır. Öğün atlansa bile 2 tablet alınmalıdır. Bu ürünü kullanırken günde en az 2 litre su içmenizi öneririz.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
UYARILAR

Sadece 18 yaşın üzerindeki yetişkinler içindir.Gebelik ve emzirme sırasında kullanılmamalıdır.Hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.Çocukların ulaşamayacağı ve göremeyeceği yerde saklayınız.
İÇİNDEKİLER

Litramin Lif Kompleksi [Frenk inciri (Opuntia ficus indica) gözde lifi, Arap zamkı (Acacia Senegal zamkı)], hacim arttırıcı: Kalsiyum fosfatlar, topaklanmayı önleyiciler: silikondioksit, yağ asitlerinin magnezyum tuzları.
Aktif Bileşen                                                                        Günlük Porsiyon (6 Tablet)Litramin Lif Kompleksi                                                        3210 mg-Frenk inciri (Opuntia ficus indica) gövde lifi                      2953,2 mg-Arap zamkı (Acacia senegal zamkı)                                 256,8 mg

4 yorum

  1. Xls expert nedir? XLS Expert nasıl kullanılır? Kullananlar yorumları Xls Expert yorumları bu sorulara cevap verebilirmisiniz? Ona göre sipariş vericem.

  2. Daha önce bir çok zayıflama ilacı kullandım ama pek faydasını göremedim maalesef. 87 kilodayım en az 20 kilo vermem lazım. İnternet ortamında xls zayıflama tableti reklamı gördüm baya araştırmam sonucunda denemeye karar verdim. Tabiki önce kullananlar gerçek yorumlar ve yan etkileri araştırmayan başladım. Kötü yorum ve deneyim pek görmedim. Orjinal faruralı göbek eritme tableti olan xls expert litramin 1 aylık toz 180 tablet almaya karar verdim. 3 hafta oldu kullanalı 10 kiloya yakın zayıfladım.

  3. Xls ile zayıflama tabletini arkadaşım tavsiye etti gerçekten 10 kilo verdi bir kutuyla büyük başarı. Bende şimdi sağlık bakanlığı onaylı orjinal faturalı xls expert sipariş verdim buradan bakalım aldığım sonucu tekrar buraya yazacağım. Arkadaşım da buradan sipariş vermiş unutmayın orjinal faturalı xls alın. Daha önce eczane ve aktarlarda aradım ama nulamadım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*