Yamuna Korse Şikayet Yorumları

Yamuna korse ile orjinal vücut şekillendirici korseler 1 2 3 4 5 beden incelten termal atlet tayt bay bayan erkek korse modelleri.

3 başlıkta yamuna korse online satışını anlatmaya çalışacağız bu arada sizler problem yaşadıysanız yorum veya şikayetler yazmaktan çekinmeyin.

Termal Ürünler, Performans, Tayt, Body Korseler

Üst vücudunuzun her bölgesini kalıcı inceltmek için yepyeni bir ürün; Performans Termal Body!

Hareket halinde kullanımda terlemeye 10 kata kadar katkı sağlayan özel Neotex kumaşı sayesinde Göbek, göbek çevresi(yanlar), sırt, göğüs ve üst kollarda kalıcı incelmeye yardımcıdır.

Performans Termal Tayt ile yapılan egzersizler normal egzersizlere oranla vücut ısınızı yükselterek daha fazla yağ yakımına destek olur.

Fazla ter ile vücuttan atılan toksinler sayesinde istenmeyen yağ ve kilolardan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Performans Termal Body doğru etki için, günde 1-3 saate kadar hareketli saatlerde kullanılmalıdır.

Vücut Şekillendirici Korse

Kadınların en çok istediği sıkı bir vücut, fit bir görünüm ve beğendiği kıyafetin içerisine girebilmektir. Özellikle vücudun en çok yağ toplanan bölgeleri olan karın ve bel kısımlarına yönelik olarak tasarlanan Vücut Şekillendirici Korse modelleri, kilo ve yaşa bağlı olarak sarkmalara karşı kullanılır. Vücut Şekillendirici Korse Kullananların önemli bir çoğunluğu bu korseleri, spor ve egzersizlerle birlikte kullandıklarını belirtmektedirler. 

Extra Sıkılaştırıcı Korseler

Tulum korseler, paçalı bel korse, dekolte vücut korse modelleri satan yamuna korse hakkında sizin düşünceleriniz nedir.

1 yorum

  1. Yamuna korse nasıldır? Kullananlar yamuna korse ile zayıflayanlar kaç beden inceldiniz? Rahat mı? Kalitelimi bu sorulara cevap verebilirmisiniz. Yamuna korseyi ona göre alıcam.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*